Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő hogyha nem szerete...

Mi a teendő hogyha nem szeretem a második autómat?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz volt ezt felismernem, kb pár hónapja csúszott ki ez először a számon és sajnos tényleg így van.


Első autómat 2019 tavaszán vettem és nagyon meseszerűen jó volt akkor (még) minden amikor azt megvettem.. Nagyon hamar a szívemhez nőtt az a kisautó és ez az évek múlásával csak erősödik.


Aztán telt az idő és eldöntöttem hogy akarok és másik autót. Bmwt akartam, kb fél évem teljes boldog gyűjtögetéssel és várakozással telt hogy jaj lesz bmw, meg milyen jó lesz stb. Akkor az első autómat szaroztam meg alig vártam már hogy legyen végre valami komolyabb kocsim.

Mikor meglett, hatalmas vita lett valami dolog miatt otthon szóval eleve már jól indult. Aztán olyan hibával adták el nekem hogy sokat rá kellett költenem és egy hónapot várnom mire tényleg használhattam. Elkezdtem használni, jó volt meg minden de nem örültem neki már annyira. Aztán elkezdett sokat fogyasztani, sok szerelőnél jártam már vele és egyik se találja az okát. Otthon megszabták nekem hogy amikor x családtagomnak segítek akkor csak a bmwvel mehetek , és ezáltal is egy gusztustalan kényszert éreztem és már azt társítom ahhoz a kocsihoz. Próbáltam vele driftelni, nem ment. De nagyon nem érdekel mert veszélyes de azért jó lenne ha tudnék driftelni. Vannak még bajai is.


Eljutottam odáig, hogy már heti 1x használom, vasárnap. Hát ma vasárnap volt de annyira nem volt kedvem használni hogy inkább beültem a másik kocsimba és azzal mentem.


Ezek vannak.


Ugyanakkor nagyon szemétnek érzem magam és lelkiismeret furdalásom is van hogy nem szeretem az autómat.


Mit lehet tenni ilyen esetben?



2021. okt. 24. 18:43
A kérdező szavazást indított:
Add el! Más szeretni fogja, te meg maradsz a kisautóddal vagy veszel olyat mellé amit tényleg szeretni fogsz
Ne add el és próbálj vele megbarátkozni, jó lehet ez még később nagyon is
Egyéb
16 szavazat
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Ja és ha eladnám akkor sokat buknék rajta anyagilag is. Szóval még most nem tanácsos.

+ azért sem szeretem mert bmwt akartam de nem ilyen típusút, de én hülye valamiért a legelső bmwt megvettem ami szembe jött velem. Jó nagy hülye voltam.

2021. okt. 24. 18:45
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Add el, nem fogod megszeretni így.

Mondjuk amíg anyuék mondják meg melyik autót mikor használhatod, addig úgyse leszel jól.

2021. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az volt szerintem a fő ok amiért megutáltam.
2021. okt. 24. 19:02
 4/22 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nincs ez így jól, hogy teljesen kijött mostanában hogy a yaris a kiskedvenc a bmw meg a nagy szar és kb utálom. Szerintem inkább változtatni fogok ezen, mert nálam tényleg jó helye van a kocsiknak más ember meg lehet összetörné stb azt még nem akarom.
2021. okt. 24. 19:09
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hogy a rózsaszín Yaris?
2021. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
aha
2021. okt. 24. 19:12
 7/22 krwkco ***** válasza:
100%

"Mi a teendő hogyha nem szeretem a második autómat?"

A legfőbb teendő, hogy hagyd abba ezt a kislányos lelkizést.

Ha driftelni akarsz, driftelj. Ha nem megy, ne driftelj. De ne nyavajogj.

Ha a rokonok ezzel szállíttatják magukat, akkor vagy mondj nemet, vagy hurcibáljad őket. Tök mindegy, hogy melyik autóval.

Próbálj meg férfimódra viselkedni!

2021. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nő létemre miért viselkedjek férfimódra?
2021. okt. 24. 19:13
 9/22 krwkco ***** válasza:
83%

Bocs, amikor írtam, még nem látszottak a 3 utáni kommentek.

Ha ezt tudom, nem szólok bele, mert ha egy női lélek is jelen van akkor nagyságrendekkel bonyolultabb a probléma. :-)

2021. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
:D
2021. okt. 24. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!