Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor szokták megkérni a...

Mikor szokták megkérni a forgalmi vizsga időpontját?

Figyelt kérdés
Jelenleg 26 óránál járok, és azt olvastam, hogy néhány hét múlvara adnak időpontot. Viszont ha az oktatóm csak a 29.óránál kér időpontot, akkor vennem kell plussz órákat, vagy az utolsó pár órát 2-3 hét kihagyással vezetem le? Hogy szokott ez működni?

2021. okt. 28. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelkiismeretes, akkor hagy gyakorolni. Meg kell beszélni, hány plusz óra kell szerinte.
2021. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És olyat nemszoktak, hogy előre kér időpontot a maradékot pedig úgy osztjuk be hogy amint a végére érek rögtön vizsgázhassak?

Főleg a vírushelyzet miatt érdekelne, nehogy közben meg bejelentsék hogy minden lezárva és nincs vizsga.

2021. okt. 28. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
De igen, előfordul, hogy előre megkérik. Kilométerekkel hogy állsz? Meglesz a 30. óra végére az 580? Ez is számít.
2021. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kilómétereket nagyjábólra szokta írni az oktató. Úgyhogy rajta múlik ha úgyakarja akkor meglessz.
2021. okt. 29. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem tényleg vele beszéld meg.

Szerintem is úgy a logikus, ha vizsga előtt tudsz gyakorolni, és nem úgy mész, hogy előtte 3-4 hétig nem vezettél. Ha viszont szerinte plusz órára lesz szükséged, akkor szóljon előre.

2021. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!