Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire normális az, hogy a...

Mennyire normális az, hogy a második forgalmi vizsgára kb.1 hónapot kell várni? És a következő vizsga időpontjáig az oktató nem is foglalkozik velem, azt mondta ha meg lesz az új időpont szólni fog és, majd előtte elmegyünk 2-3 napot vezetni.

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ugye nem várod el, hogy a te sikertelen vizsgád miatt csússzon annak az időpontja, aki először rugaszkodik neki?
2019. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem várom el. Csak érdeklődés képen kérdeztem. Türelmesen kivárom a soromat.
2019. nov. 1. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

1 hónapot kell várni elvileg, hogy elteljen két vizsga között, nekem ezt mondták.

Én szerdán voltam másodjára, és kedden meg azelőtti héten pénteken vezettem, bőven elég volt. Jót fog tenni egy kis szünet és pihenő, hidd el. Megérnek a fejedben a dolgok.

2019. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell várni egy hónapot az új vizsgával, ez nettó marhaság.

Ha már vagy azon a szinten, hogy az oktató szerint mehetsz vizsgára, akkor elég a vizsga előtt vezetni 2-4 órát.

De azt nem tudom, miért csak egy hónappal későbbre kaptál új vizsgaidőpontot. Nálunk 2-3 héttel később már van új időpont és lehet menni újra vizsgázni.

2019. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4/4 10.21-én vizsgáztam, ami sikertelen lett. 10.24-én kifizettem az oktatónak az újabb vizsgadíjat. Azóta "parkoló pályán" vagyok. Ma felhívtam az oktatót, semmi konkrétat nem mondott, talán nov. 25-re tudnak időpontot adni újabb vizsgára. Nekem csak azért fura, mert öcsémnek az első sikertelen vizsga után kb.3 hét telt el és közben ugyan úgy ment vezetni is.
2019. nov. 4. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a két vizsga között akarsz vezetni, akkor nyisd ki a szád, és mond az oktatónak, hogy adjon időpontot. Magától nem fog abajogni rajta, hogy te tudjál vezetni vizsgáig.
2019. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6/6 Nyithatom én a számát, vagy a pénztárcámat rá sem bagózik. Találkozunk személy is és csak teljesen másról kezd el beszélgetni, nem arról amiről kellene. Még a fülemben cseng a vb utolsó mondata, hogy sikeres felkészülést... ebből aztán tényleg az lesz..
2019. nov. 5. 07:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtam, ha tényleg tudsz már vezetni, akkor elég a vizsga előtt menni 2-4 órát.
2019. nov. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!