Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel tényleg sosem romlik el?

Opel tényleg sosem romlik el?

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 20:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Én nagy kadettos voltam, azokkal műszakilag nem sok baj volt, de a rozsda az szabályosan napról napra zabálta fel.

F astránál már látszott, hogy opeléknél elmentek otthonról sokszor, g astránál meg teljes KO.

2021. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
18%

hááát neekm is volt E kadett om


kb havonta volt vele valami baj


sokat fogyasztott(1.6 8V) és közben meg nagyon lomha volt


Utáltam


ez lassan 20 éve volt


Mikor a bontóba vittem és helyette vettem egy suzukit, az a kéjmámor volt.

A suzukival csak néha mentem szervízbe a kadett-al szinte havonta baj volt

2021. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem H Astrám van.

3 éve vettem,most 10 éves.

Vezérlést cseréltettem rajta (140.000km-nél),első fêkeket,meg egy lmbdaszondát.

Amúgy évente olaj es szűrőcsere.

Szépen teszi a dolgát,meg vagyok elégedve vele.

2021. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Idő kérdése és bármelyik autó elromlik.F Astrám van,de nem cserélném el.Még egy újért sem,ha az japán.
2021. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Szóval ha valaki azt válaszolja, hogy neki legalább 10 éves Opelja van és viszonylag problémamentes akkor azt felpontozzák. Az én autóm még nincs 4 éves, de az elmúlt két évben már 4db garanciális javítársa kellett visszavinni - egyszer autómentővel - az meg lepontozás.. :D

Így 10+ év után is meglepődök néha ezen az oldalon :D :D

2021. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Mert a huszonéves Astra,viszonylag problémamentes.Évente olajcsere,3-5 évenként vízpumpa,vezérműszíj csere,gömbfejek,kipufogó.Egy újabbal,lehet több a gond,mert tele van elektronikával és nem 30 évre tervezték.
2021. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ez nem is kérdés, hogy az újakkal több a gond. Mert ma már teljesen mások az elvek, alapanyagok az elvárások stb stb.
2021. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Egy újabbal,lehet több a gond,mert tele van elektronikával"


Nekem "új" autóm volt, fél éve cseréltem le (csak 7 éves volt, de már 400 ezer km fölött járt, sokat járok munka miatt). A gondoknak a legkisebb része volt az elektronika. Ha fel kéne sorolnom hogy mi volt rossz amikor lecseréltem (illetve az évek alatt mi volt ami váratlan meghibásodás) 90 % olyan dolog lenne, ami a 30 éves, akkor mércével is fapados autókban ugyanúgy megtalálható volt.

2021. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Egy újabbal,lehet több a gond,mert tele van elektronikával és nem 30 évre tervezték."


Azért amikor két évesen elfossa magát a szelepfedél tömítés és beterít mindent olajjal vagy rá pár hónapra kifordul a főtengely szimering... :D

2021. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Vagyis,nem 30 évre tervezték.A szelepfedél tömítés,nem csak elkezd szivárogni előtte?A főtengely szimering ,sem egyik pillanatról a másikra hibásodik meg?Két évesen,valóban,nem szabadna előfordulnia.
2021. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!