Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehezen megy a jogosítvány...

Ujsagiro 2012 kérdése:

Nehezen megy a jogosítvány megszerzése, több, mint negyven óra után is. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A figyelmemet nehezen koncentrálom egyszerre ötféle dologra, mire felmérem, mit jelent az első kettő (mondjuk tábla és a kanyarodás lehetséges íve, az érkezés maga), mindent elrontok, mert 2 mp-en belül nem mértem fel a másik hármat (gyalogos, másik autó, hátam mögött haladó kocsi). Gyakorolni csak az oktatóval tudok, súlyos összegekért. Van tippetek (játék, program, bármi), ami segíthet egy alapvetően okos, de szétszórt embernek megtanulni jól vezetni és gyorsabban észrevenni, lereagálni a dolgokat? Küzdök, állandóan forog a fejem, de nehezen haladok.

2021. nov. 8. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a youtube-on a kresszprofesszora, vannak gyakorlati oktatófilmek is, lehet belőle tanulni.
2021. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, az oktatóddal beszéltél már erről az egészről? Hogy ő mit gondol, egyáltalán neked való-e a vezetés? Mert nem mindenkinek való és normális, egyenes oktató, aki nem csak lehúzásra megy ezt el is mondja, ha rákérdezel. Mi nem tudjuk mennyire rossz a helyzet, de én személyesen is ismertem olyat, aki 80+óra után is életveszélyesen vezetett, és még ennyi óra után is azon bukott első vizsgán, hogy az ellenőrzést se tudta megcsinálni. Ő is szétszórt volt, neki munka miatt kellett, de az oktató azt monda neki szerinte 200 óra után is kétséges, hogy meglesz, nem is hitegette.
2021. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Abbahagyod a pcsba, és nem próbálkozol tovább.
2021. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem is hagyd a fenébe, senkinek nem hiányzik hogy megnyomorodjon egy vagy két család is.
2021. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az életnek más területén is tapasztalod a szétszórtságot?


Jobb lenne megoldani azt először, és utána vezetni, mert így tényleg fölöslegesen szórod a pénzt. A figyelmetlenség egyébként sok mindentől lehet - rendszertelen napirend, túlzott megerőltetés, nem kielégítő alvás, ADHD, stressz, testi problémák, stb.

2021. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nézz videókat, pl más város vagy a sajátod útvonalait youtoubon sokminden fent van, és ott is próbálj meg koncentrálni mintha te lennél a sorfőr.
2021. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem a szétszórtság sima emberi tulajdonság is lehet. Én is az vagyok és okozott már kisebb, de nem megoldhatatlan problémákat ez, már egészen kisiskolás koromtól. Szimplán szeretem elnagyolni a dolgokat.
2021. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Végül találtál rá megoldást, vedeót, játékot, applikációt, vagy valami mást? Mi segített végül? Sikerült a jogosítványt megszerezned és ha igen, hogyan?
2023. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!