Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A típus egy Bmw316/2001esbenzi...

A típus egy Bmw316/2001esbenzin . inditásnál kb 1000 es az alapjárat ha megyek vele (hidegen melegen egyaránt) Mintha beakadna a gáz?!2000es fordulaton pörög üresbe,ha adok üresbe egy nagyobb gázt vissza ugrik normál tartomány ba. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ha leállítom és újra indítok megint jó az alapjárat elindulok és fent akad, adja folyamatosan a gázt.

1 hete csinálja folyamatosan

Hibakódot nem jelez

Köszönöm előre is



2021. nov. 10. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Kopott motor, tömítés esetleg. Az N42-es motor egy rakás kaki.
2021. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani. Bármi lehet, aminek része van az alapjárat szabályozásban. Nekem hasonló szituációban a fojtószelepház tömítése okozta a gondot, az volt szétszakadva és falsot szívott, emiatt néha nem találta a megfelelő alapjárati fordulatot. Hibakód sem mindig segít ilyenkor, nálam például az alapjáratállító motort mondta. Miután meggyőződtem róla, hogy az jó, utána maradt a megbontás. Máshogy nem lehet az ilyet kiszűrni.
2021. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Elég sok minden ki lett már cserélve komplett viz rendszer szijjak stb

Ez egy fura jelenség ha megallok pörög 2000 en.

Oda lépek álló helyzetben vissza áll ezerre.

Akkor ebből mindenképpen újra szerelő lesz mivel nem igen értek hozzá csak gondoltam itt csak okosabb valaki nálam

2021. nov. 10. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Hiába okos itt bárki, ígyis-úgyis szerelőhöz kell menni. Senki nem távgyógyító közülünk.
2021. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki erre egyértelmű választ ad, az is csak tippel.

Ha van benne fojtószelep (nem foglalkozok a motor típussal), én ott keresném a hibát. Szerintem valami mechanikus hiba lesz ez.

2021. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!