Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon miért szünt...

Magyarországon miért szünt meg az 95-ös E5 benzin?

Figyelt kérdés
Sok helyen pl Ausztriában is kapni nálunk miért nem?

2021. nov. 11. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Megszűnt? Szerintem nem. A bioetanol szűnt meg, miután az árát összehozták a „rendes” benzinnel, így megszűnt az érdeklődés.
2021. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Az E10-es benzin bevezetése egy EU-s rendelet, ami szerintem nem túl meglepő módon a környezetszennyezés csökkentéséről szól. Az, hogy melyik ország mikor és hogy áll át, ahhoz nekünk nem sok közünk van, szóval Ausztriát nincs értelme emlegetni. Ha náluk valóban E5 van még (bár őszinte leszek, ezt kicsit kétlem), akkor majd rövidesen átállnak ők is. De ez minket nem befolyásol. Mi átálltunk tavaly, kész. Kit érdekel?
2021. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
#1 Hát szerintem meg igen. Az E5-öt felváltotta az E10. Nincs már E5-ös 95-ös. 98-asból és 100-asból van E5, de 95-ösből nincs.
2021. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2021. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!