Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 1.9 SDI mennyire...

Golf 4 1.9 SDI mennyire használható normál vezetéshez?

Figyelt kérdés
Erősebb autót nem szeretnék, mert tudom magamról, hogy azt hajtanám, hidegen is. Ez az sdi, 68 lóerővel meg állítólag, ha pörgetve van, akkor se megy jobban. Szóval nekem épp ideális lenne a tanulási fázishoz. De mennyire megbízhatóak amúgy?
2021. nov. 20. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
#csakazegykilenc
2021. nov. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen korrekt az 1.9SDI és úgy ahopgy megbízhatók is voltak. Csak azt vedd figyelembe, hogy Golf4 SDI-t már 15 éve nem gyártanak és korábbna is mindenki azért vette mert kevés gázoljaból, olcsón elmegy szóvla a 99%-uk le van rúgva.
2021. nov. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És nézd meg nem rohadt e. 3, 4 golfban legendásan xar vas van.
2021. nov. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még egy nem rohadós fabiat mentem el megnézni, amiben 1.9sdi volt, 450 ezer km-rel.

Két küszöb lehervadva, sárvédők, alja sok helyen.

Akkor mit tudhat egy 4-es golf? :D

2021. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Halál. Illetve nem rosss, mert nagyon megbízható, elég takarékos, világból kimegy. De tetülassú, rövid váltóáttételek tehát az autópályázás is komoly gond, hangos, cserébe nem megy. Lévén, hogy léteznek 110 lovas adagolós TDI 4es Golfok, ami egy csodás motor szerintem még mai mércével is, nem szabad a SDIvel büntesse magát senki sem.
2021. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!