Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó-ebike?

Baltaarcúu kérdése:

Robogó-ebike?

Figyelt kérdés

Melyik lenne jó alternatíva?

Macera,gyorsaság,ár-érték szempontjából?



2021. nov. 21. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Ebike gagyi dolog . A 400 000 az olcsók amik amatőrök , a jobb 1 milkós is 25 km beszabályoz .20 kilosok , szoftvert kell frissiteni , kötelezőszervíz , amortizál stb . Baromság a pedelec nyomatek és bármelyik sebesség rásegitős is . Robogó vagy autó . Autoból benzines vagy hibrid ami japán . Úri huncutsagnak tech mániákusoknak király .
2021. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Robogó egyértelműen, ezek a villanyos biciklik max játéknak jók.
2021. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ mire kell. En 50es robogót nem szívesen ajanlok, mert a legtöbbet rommá kell tuningolni, ha egyaltalan lehet, hogy megfussa stabilan a 70es tempót. Ha nagyon sok a dugó arrafelé, akkor azert jo lehet, bar nem vagy előrébb sokkal az ebikehoz képest.

Ha le van, en ebikeot vennek a helyedben. Meg varosba egy 125-öst.

2021. nov. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem ugyan arra való a kettő nyilván, többet kellene tudni mi a célod vele. Van E bike ami nem csak 25 hanem 45km/h - nál szabályoz le, de ahhoz már jogsi kell. Mondjuk azért ütősek a 45 ös gépek😉. Oké, hogy a mezei yard nem biztos, hogy kiszúrja - ez 45km/h - s gép de esetleges balesetnél ugrik minden ha nem volt rá hajtási engedelyed. Amúgy meg csak egy bringa, túl gyors szerintem a 45km/h bringán. Én a 25 km/h-t választanám ha e-bringa. "E" bringát szabadidőhöz vennék inkább, vagy a forgalmi viszonyok alapján (van e kerékpárút) döntenék. Másik, hogy csaknem 2db robogót kapsz egy komoly e bringa áráért.
2021. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
94%

Érdekes kérdés, részemről (BP-en élek és dolgozom) az ebike nagyon bejött. Drágább, mint egy robogó, ez tény, szóval ha a tárca a határ ugyanazért a célért, akkor egyértelműen robogó.

Én (sok spórolással vettem egy s-pedelec bicót (erősebb motor, 45-ig segít rá, de jogsi és bukó kell hozzá) és egyáltalán nem bántam meg. Fél óra alatt bent vagyok a 12 km-re levő munkahelyemen forgalomtól totál függetlenül, nem baj, ha sok cuccot kell magammal vinnem, mozgok reggel és délután, de nem izzadva érek oda. Ráadásul, ha hazafelé sportolni szeretnék, letekerem a rásegítést minimálisra, így kb. olyan, mintha sima bicóval mennék.

Én amúgy is imádok tekerni, szerintem a legjobb közlekedési (!) mód.

Ha túrázni megyünk, vagy sportolni szeretnék, akkor meg megyek a sima "analóg" biciklimmel. Kocsival csak akkor, ha sokan megyünk, nagyon sok a teher, vagy állatokat is viszünk :)

Én, ha van rá pénzed, bátran ajánlom, csak akkor szállok le róla, ha szakad az eső, vagy le van fagyva az út.

2022. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!