Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2012-es Audi A5 coupe...

Egy 2012-es Audi A5 coupe tudja a Bluetooth csatlakozást?

Figyelt kérdés
Már a korábbi évjáratokra is írják, viszont ezen az autón nem tudok csatlakozni. Volt valakinek hasonló problémája?

máj. 24. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyári fejegység hátuljába lehet dugni bluetooth egységet, én kínait rendeltem valami 5-7 ezerért, évek óta hibátlanul üzemel. Kormányról is lehet vezételni, mintha gyári lenne.

Én csak zene hallgatásra használom, de arra tökéletes. Telefonàlni nem szoktam, de ahhoz kell gondolom mikrofon is.

máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen mmi van benne, nekem 2008 -as a5 van mmi 2g high rendszer, de csak kihangosítást tud. Ha van benne aux csatlakozó akkor lehet már kapni jó minőségű bluetooth átalakítót amit az auxba kell dugni és kész.
máj. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!