Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen benzines használt...

Milyen benzines használt autót ajánlotok kezdő lány vezetőnek, ha kellene vele menni városon belül is sokat, meg azért kb 30 km-es körzetben (itt nem napi szinten, de azért rendszeresen)?

Figyelt kérdés
Szempont lenne, hogy keveset fogyasszon, kényelmes legyen, és lehetőleg ne romoljon el gyakran, illetve a javíttatása, alkatrész ne kerüljön sokba bele. Olyanokat, hogy Suzuki Swift, Alto, Ignis, WagonR, kizárnám. Elnézést attól, akinek ilyen van!

2021. nov. 28. 03:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%
Vasaló Swift egyik legjobb kisautó, utána ott van még a Toyota Yaris és a békára hasonlító Nissan Micra.
2021. nov. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Honda Jazz, C/D Corsa, esetleg H Astra, Focus, Corolla, Yaris, Swift (mondjuk ezek egyike sem sedan
2021. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Hogy kapjál egy értelmes választ is, másfél millából már nem kell Suzukit venned. Legyen mondjuk Jetta.
2021. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
97%

#9: Azért mert feltételezhetően férfiak uralta online terepen, ha sejthető, hogy nő az illető akkor megszaporodnak a válaszok...


Egyébként városozásra pont nem a szedán a praktikus. Inkább kompakt, de abból végtelen a választási lehetőség, Polo, Ibiza, Fabia, Corsa, Fiesta, Yaris, Jazz, stb stb.

2021. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én nem pontoztam le senkit.

Miért írják többen, hogy városban a sedan nem praktikus? Mert viszonylag hosszú? Magas vagyok, a kényelem is fontos szempont, nem cuki kis autót keresek. De minden választ köszönök. Amiket ajánlottatok, utánanézek.

2021. nov. 28. 15:30
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
A sedan a leginkább értelmetlen autótípus. Nincs akkora, mint egy kombi, cserébe kb egy árban vannak, a csomagtartója semmit nem ér, így szintén inkább kombi vagy hatchback. A hatchback legalább városban faszán elfér. Sedan csak akkor jó, ha céges autóként megkapod.
2021. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Attól, hogy sedan még nem feltétlenül nagyobb az utastér.

Pl. Focus:

[link]


Amint látod a hátsó tengelyig tökéletesen megegyezik a hatchback és a sedan. A sedannak csak a csomagtere hosszabb, cserébe laposabb és kisebb a csomagtérajtó, emiatt sokkal kevesebb dolog fér bele.


Az hogy magas vagy, nem tudom mit jelent, de én a 195 centimmel a legtöbb kompakt autóban elférek.

2021. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
73%
E12 Corolla, ennyi pénzből kijön egy 1.4 benzines, sedanban a legszebb. Nekem is azok tetszenek amúgy, egyáltalán nem olyan rossz, mint mondják. Kisebb a csomagtere, mint egy kombinak meg nehezebb bele pakolni, figyelni kell a zsanérokra, de egy átlagember nem hiszem, hogy gyakran szállítana olyan dolgokat, amik nem férnek el benne. Talán az a hátránya, hogy nehezebb vele parkolni, mert ugye nem egy síkban van a hátsó szélvédő az ajtóval. Én pl. 4 év vezetés után se tudtam, hogy hol van a vége.
2021. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%

Attól nem lesz nagyobb a lábtér elől, hogy hátul ott a puttony...

Pl egy Jetta a B oszlopig gyakorlatilag egy Golf, annyi a különbség, hogy hosszabb.

2021. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én az újabb generációs Ford Fiesta-t ajánlanám, 2009-től. Az egy tágas kisautó, majdnem 4 méter hosszú és dizájnos, akár nőies, csajos megjelenésű. Nekem is ilyen van, pedig 42 éves ffi vagyok...
2021. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!