Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionsofőrök, szeretitek a...

Kamionsofőrök, szeretitek a munkátokat, szívvel-lélekkel csináljátok 10-15 év múltán is?

Figyelt kérdés

A kérdésem a kamionosokhoz szól, közülük is ahhoz a réteghez, akik nem kényszerpályaként választották a szakmát, hanem akár régi álmuk volt, vagy később kezdték, de imádják.


Mik a tapasztalaitok, esetleg megbántátok, hogy fiatalként nem tanultatok tovább, hanem az álmok után mentetek?

Idővel megkopott a lelkesedés, vagy ma sem tudnátok otthagyni?


Lehetőleg írjátok meg azt is, hogy mennyi ideje vagytok a szakmában + belföldön, vagy nemzetköziben dolgoztok.



2021. nov. 28. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Igen
2021. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem tudja most megmondani, hogy 10-15 év múlva mi lesz.

Több olyan kamionost ismerek, aki a család miatt váltott, vagy csinálta ugyan tovább, de már csak a pénz miatt.

Azok vannak kevesebben, akik évtizedeken keresztül élvezik a kamionos életet, de arra is van példa.

A munkahely, a munkaadó, a főnök se mindegy, ritka az a kamionos, aki egyetlen munkahelyen kitart évtizedekig.

Kezdőként oda ment, ahol kapott munkát, de ha volt jobb, stabilnak tűnő lehetőség, váltott.

Amíg egyedül vagy, egyszerűbb a vándor élet. Családos emberként jönnek a bonyodalmak.

2021. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Látszik a színvonal, az 1. válasz miért lett lepontozva?

Nem én írtam azt.

2021. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

a kamionsofőr mindenhol más életet él. Itt jellemző, hogy nem beszél nyelvet, pont ezért nehezen boldogul. Oroszországban is más, amerikában is,ausztráliában meg pláne.


Én is csináltam, két nyelv simán ment, egy konyhanyelvi szinten..nem is volt sehol problémám. A nagy ellenfél a határon várakozni napokat, vagy a lerakó/vám nem fogad..

Imádtam a déli országokat, de mivel volt, ahová nem mentem, ezért kirúgtak...

2021. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!