Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ültetek már jobb-kormányos...

Ültetek már jobb-kormányos autó volánja mögött? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Nehéz lehet megtanulni egy jobb-kormányos kocsit vezetni? Mennyire nehéz átállítani az agyunkat a fordított közlekedésre?
2021. nov. 29. 14:01
1 2
 11/12 veterán vas ***** válasza:

Mindezt csak azért írtam le, mert még nem vezettem jobbkormányost, de balossal Angliában.....valami hasonló szituáció.

#10 voltam.

2021. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#10-11 Valahol azt sikerült olvasnom a neten (angolul), hogy Angliában balkormányossal közlekedni jobban lehet kényelmetlen mint a szárazföldön jobbossal... Egyetlen ötletem van csak arra, hogy mi lehet a különbség a kettő között, a jobbkéz-szabály, ez itt is és ott is jobb, és át kell-e nézned az utasodon át vagy sem, a „balos Angliában” esetben az út bal szélén ülve vezetsz, az egész úton *és* az utasodon (ha van) kell átnézni... Persze én ezt csak elméletben tudom, sose voltam Angliában. (szeretnék 1x és inkább ott bérelnék kocsit és repülve érnék ki, mert hosszú itthonról odáig vezetni)
2023. jan. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!