Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus mk3 2008, tempomat...

Ford Focus mk3 2008, tempomat hogyan működik?

Figyelt kérdés

Most vettem az autót használtan, elmondta a korábbi tulaja, hogy a "set" kart csak befelé kell tolni, de hiába tolom nem kapcsol be.


Így néz ki egyébként belülről:


[link]



Mit kell rajta állítani, hogy tudjam használni a tempomatot?



2021. nov. 29. 16:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tempomat a világ egyik legjobb találmánya. Amúgy annyit akartam hozzáfűzni, hogy ezekben a 2-es Focusokban van a legkényelmesebb helyen elhelyezve a tempomat kezelőgombjai. Tényleg az ujjad alig kell mozdítanod vezetés közben, jó nagy, könnyen kezelhető gombok, és ott van a szemed előtt. Ezt (is) szerettem a legjobban a 2es fókában.
2021. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert amúgy egy egy 2es Focus kérdező, mielőtt hiú ábrándokat kergetnél. Bár lehet 3-asként lett eladva, tempomattal :D
2021. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#11-12 Bazmeg tényleg ez fel sem tűnt korábban. Így meg aztán főleg kíváncsi lennék, hogy a hirdetésben mi állt, illetve hogy mennyi volt az a "jó ár". Remélem azért ezek csak ilyen itteni félreírások/félreértések és nem lett tényleg így átb*szva a kérdező.
2021. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ez a kép Googleről lett szedve, az én Focusom. 3-as,csak az irányjelző kar körül így néz ki.


De fix hármas mert az egyik rokonom autó szerelő és ő is látta a kocsit. Meg a papírokon is 3-as modell áll.

2021. nov. 30. 16:58
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor jó. :)
2021. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez teljesen rendben is lenne. De a 3-as Focust 2011től gyártják, addig 2-es Focus volt (vagy 2.5-nek is hívták a faceliftet 2008-2011 között). A tied milyen évjárat? 2008??
2021. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!