Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 12:40-től látható PIT...

A 12:40-től látható PIT manőver mennyire volt okos döntés?

Figyelt kérdés

[link]


A menekülő meghalt, a rendőr több súlyos sérülést szenvedett.



2021. dec. 3. 22:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, mit követett el. Lehet, semmit. De a megkezdett intézkedést be kell felyezni. Ez nálunk is így van.

Nem teheti a rendőr, hogy nem állt meg, hát akkor hagyjuk a fenébe.

Az ellenkezése, menekülése önmagában is bűncselekmény.

Mindenképpen meg kell állítani. Ezt pontosan tudják ők is.

Innen, a pesti fotelből inkább teszetoszáknak tűnnek. Van amikor a delikvens megáll mondjuk egy piros lámpánál, és a rendőrök is.

Felvételeken látom, higy már 8-10 kocsi kergeti, meg helikopter. És nem állítják meg.

Amikor sikerül, akkor is fegyvert fognak rá, ha kocsi a fején áll, és aligha van életben.

Mindenkinek van fegyvere, és egy semmiség us végződhet rendőrgyilkossággal.

2021. dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Így van ez akkor is, ha egy gyerek köti el az autót, és kezd száguldozni? 100 mérföldes sebességnél belökik az árokba? Vagy ahova éppen sikerül.
2021. dec. 4. 08:43
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen. Ez a kötelességük. És egy olyan országban, ahol gyerekek lövik halomra egymást, mit vársz? Mi lenne a helyes megoldás? Nyogodtan száguldizzon tovább, okozzon halálos tömegszerencsétlenséget.

Nem a kocsi befordításával kezdik, elhiheted. Órákig is megmaradnak a kergetőzésnél. Láttam én már közel három órásat is.

2021. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Megnéztem végig. Lehet, kiflitolvaj az elején, de 3. percnél már nagyon nem. Fel kellett volna adni, a rendőrök elöl úgysem léphetett volna meg.
2021. dec. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én éltem odakint, mivel a nagyszüleim kint élnek, de elhihetitek, hogy ott aránytalanul brutálisak a rendőrök. Ha Magyarországon nem csinálnak semmit, akkor a kinti pedig a másik véglet. Ha bármi rosszat szólsz, könnyen a földön találhatod magad, testedben egy sokkolóval. Örüljetek, hogy Magyarországon olyanok a rendőrök, amilyenek. Közvetlenek, kedvesek.
2021. dec. 4. 19:35
 16/16 A kérdező kommentje:
Kint azért üldözik sokáig a menekülőt, mert nem igazán szeretnek PIT manővert alkalmazni, ugyanis, ha befordul az autó, akkor szemtől szembe kerülhet az elkövető a rendőrrel. Lőttek már így le rendőrt.
2021. dec. 5. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!