Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Maserati Quattroporte mennyire...

Maserati Quattroporte mennyire imponáló a csajoknak? Mennyire sokat számít egy ilyen auto?

Figyelt kérdés

Vannak olyan lányok 18-25 évesek akiknek tetszik egy ilyen és kihat a párkapcsolatra/ sexkapcsolatra? Nem nekem van, bátyám szeretne és izgatott vagyok a dolog miatt! Itt egy link róla konkrétan milyen: [link]


Köszönöm ha valaki válaszol. 18/F



2021. dec. 4. 10:16
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%
Hány csaj fogja letolni a bugyiját egy bérautóra... Hajjaj
2021. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
95%
Ezután csak úgy pisilnek a lányok.
2021. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
32%
Imponáló, mert nagyon exklúzív az autó. De az a baj, hogy egy ilyennel nem tudsz elindulni sehova gyomorgörcs nélkül, bárhol bármikor lerobbanhat.
2021. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd csaj elég jól néz ki, kedvem is lenne hozzá.... na de ki sem tudja mondani, hogy Maserati Quttroporte.

(és nem is tudja mi az)


Így már nem is érdekel.

2021. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
91%
Barátnőm megkérdeztem tetszik-e neki, annyit mondott eszembe se jusson ilyen koreai szart venni :D (tudom hogy nem koreai :D)
2021. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
33%

15ös

Ha ez komoly sztori, akkor annyit ér a barátnőd is. Az, hogy a Maserati olasz autó, majdnem olyan alapkultúra, mint ahogy nagyanyám is tudja, hogy Ferrari az olasz méregdrága szupersportkocsi, pedig csak annyit tud az autókról, hogy 4 kerekük van. Még a nevén is hallatszik, hogy olaszos csengésű.

2021. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
85%

#16


A nők nagy része abszolút nem ismeri a Maseratit, mert közel sem olyan ismert, mint hiszed. Ne legyél vakon.

2021. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
88%

#16!

A világon sok-sok millió ember jól eléldegél anélkül, hogy tudná, mi az a Maserati, hogy ki volt Pierre Cardin, vagy hogy mire használnak egy 16 milliós Hasselblad 400C-t.


Nem mindenki él fanatikus márkabűvöletben.

2021. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
100%
Oda és vissza lennék tőle, hogy milyen szép, de a legkevésbé sem számítana bele, hogy kell a pasi, vagy sem.
2021. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim válasza:
95%
Nem tudom a csajok hogy vannak vele, de vezettem. Elképesztő kocsi. Egy német felmérés jut róla eszembe. Németeket kérdeztek, hogy Maserati Q vagy német gépek. Olyan válaszok jöttek, hogy a német gépek jobbak, de akkor is a Maserati 😁. Van a gépben valami. Már a hangja állat.
2021. dec. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!