Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok robogósokat maguk...

Motorosok robogósokat maguk közül valónak veszik?

Figyelt kérdés
Vagy azok ilyen kitaszított, lenézett kategória?

2021. dec. 7. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem, hisz miért kéne? A robogós is része a közlekedésnek, de semmi több, olyan mint egy autós, biciklis.
2021. dec. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Az 50 köbcentiseket nem. Konkrétan rossz rájuk nézni ahogy nulla védőfelszereléssel, nyitott bukósisakban cikáznak autók között. A nagyobb köbcentis robogósok viszont már máshogy állnak hozzá.


Legalábbis én így látom.

2021. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Azért "lenézett" mert automatikusan megadják a B-vel, vagy ha előtte külön csinálta az illető meg, akkor se nagy kunszt, ellenben a nagymotorral nem olyan egyszerű letenni a jogsit, illetve kisebb vagyon bármibe is belefogni ha motorozni akar... moci felszerelés tankolni stb.
2021. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
nekem van több rendszámos és nem rendszámos motorom , de én nem léptem be ebbe a motorosok szektába
2021. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Én rengeteget motorozok, hol 50-es váltós kávédarálóval, néha robogóval, meg persze rendes motorral is. Pont leszarom hogy ki motorozik még rajtam kívül. Az elektromos autósok sem kérdezgedit hogy "úristen, vajon befogadnak maguk közé a belső égésű autót használók😱"
2021. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
A normál motoros meg azért motorozik mert szeret motorozni, és nem azzal foglalkozik, hogy a másik mivel megy.
2021. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az 50ccm-es bármi hasznalók azert nem igazan tekinthetőek motorosnak, mert ha tetszik, ha nem közlekedési akadalyok.

Amig nem volt motorjogsim kocsiba ülve azt nem ertettem, miert szivatjak 50es robogóval a teljes athaladó forgalmat orszagúton.

Mióta van motor jogsim azt nem ertem, hogy van ehhez a mutatvanyhoz batorsaguk...

Amugy nekem edes mindegy ki mivel közlekedik, szerintem minden ketkereken közlekedő motoros, ha nem biciklivel van.

2021. dec. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nem
2021. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!