Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóvásárlásnál túlságosan...

Az autóvásárlásnál túlságosan szőrszálhasogatóak az emberek?

Figyelt kérdés

Arra jöttem rá, hogy rengeteg minden van hibaként feltüntetve egy autónál a népítéleten, meg a különböző fórumokon.

26 éves vagyok, sok autót vezettem már, cégeset, sajátot, kicsit, nagyot, most készülök a negyedik saját autóm megvásárlására.

Olvasom pl népítéleten, hogy negatív volt az, hogy a Rover sebváltója alaphelyzetben kicsit hátrafele áll, ezért sokszor meg kellett mozgatnia, mert azt hitte, hogy negyedikben van. Itt csodálkoztam el, hiszen nekem volt Roverem és tényleg hátrafele állt a sebváltó, de eszembe nem jutott ,hogy hibaként rójam fel neki. Azt így tervezték és kész. Alkalmazkodtam hozzá, megszoktam.

Szóval arra jutottam, hogy a sok körülményeskedő, szőrszálhasogató kommentekre és véleményekre nem érdemes adni. Kopogós műanyag? Ne kopogtasd! Igénytelen illesztés? Hol? Hátul a szőnyeg alatt a csomagtérben? Kit érdekel!

Szerintem az átlag autó sokkal jobb és élvezetesebb, mint ahogy az interneten olvasod....Talán mint a filmeknél, az önjelölt filmkritikusok.


Ti mit gondoltok?



2021. dec. 10. 15:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen, a nyolcassal értek egyet.

Nem az a baj, hogy leírja a hibákat, vagy ami neki nem tetszett, hanem, hogy egy Daciához írja le, hogy dobál autópályán meg kopog a műanyag.... Mégis mit várt? És miért van ezen felháborodva? Leírja a ladánál, hogy igénytelen összeillesztés, meg kilátszanak a csavarfejek. Annál az autónál, ahol egy 5 éves kalina, jelenleg 1200000 Ft. Hát jó hogy nincs mahagóni faberakás :D

2021. dec. 10. 17:46
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Azt hiszem a nepiteleten olvastam egy Ferrari Enzo tesztet, egy tarsad hazban lakott az urge… erted a poent :D vagy hogy valami cigofeleseg azert panaszkodott hogy a 190-es Evo 1 Mercedesehez dragak az alkatreszek…. Ertelmes ember szerintem nem jar nepiteleten, hanem inkabb maga tapasztal ki mindent
2021. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Beviz Elek ***** válasza:
Igen, igaza van a #8-asnak. A Duster olcsó és kopogós műanyag lesz benne, ez teljesen oké. Én amit nem értek hogy miért baj ha ezt valaki leírja? Miért baj ha valaki közli a tényeket? Fáj a szemed ha extra 3 sort el kell olvasnod?
2021. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
27%
2 éves Corollámon, ami 8M volt zörög a jobb első üveg rossz úton. Ezt le szabad szerinted írni hibaként vagy azzal jönnél, hogy ez csak egy szar Toyota, mit vártam?
2021. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%

Ezert nem a csillagok meg az atlag pontszam alapjan kell megitelni az autot hanem el kell olvasni a teszteket. Valaki azert pontozza le a sajat autojat mert nagy a menetzaj, vagy nem eleg eros a motor.

Sokkal fontosabb hogy vannak e olyan betegsegei hogy eszi az olajat, vagy pl nem doglik be az automatavalto, nem kell allandoan turbot cserelni, nem feltengelyes, stb.

2021. dec. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!