Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Haldoklik az ablakmosó motor?

Haldoklik az ablakmosó motor?

Figyelt kérdés

BMW E92 az alany.


Tegnap történt, hogy menet közben mosom az ablakot, első kapcsolásra működött, majd másodiknál megadta magát, hiába kapcsoltam volna nem is búgott. Gondoltam nagyon jó mehetek a szervizbe. Kijöttem a boltból, indítom az autót, gondoltam teszek egy utolsó kísérletet. Működött. Azóta semmi baja, rendesen működik.


Mi lehetett ez hogy egy időre benyomta az unalmast? Néha volt olyan korábban, hogy egy pillanatig nem spriccel rendesen csak pisil de utána rendesen spriccelt. Kezdi megadni magát a motor? Vagy biztosíték? Bár úgy tudom ebben a kocsiban már nincs külön biztosíték hanem központi rendszer vezérli.



2021. dec. 12. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is így kezdődött. Utána a legnagyobb esőben teljesen megadta magát....

Nekem szeremcsére csak a mechanika szorult meg. Ki lett takarítva, azóta úgy töröl mintha új lenne. :)

2021. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Nekem nem az ablaktörlővel volt a bajom, hanem az ablakmosóbal, nem spriccelte a folyadékot.
2021. dec. 12. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy befagyott, vagy kosz került bele, vagy valóban kezd már szorulni a motor tengelye.
2021. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, félreértettem.
2021. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!