Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Főleg kamionosok válaszát...

Főleg kamionosok válaszát várom, ez most tényleg nem olyan rossz munka, vagy esetleg a videós pénzt kaphatott, hogy ezeket elmondja?

Figyelt kérdés

A youtube ajánlotta st22lacika videóját ( https://www.youtube.com/watch?v=w-yKXtHJ7wg), megnéztem, mert laikusként érdekel a téma, bár eléggé fizetetthirdetés-szaga van az egésznek.


Reggel 5 előtt kezdett, és valamikor este fél 7 körül végzett. Ez majdnem 14 óra. Hajlok arra, hogy fizetett hirdetést hallunk, mert nekem nagyon furcsa, mert folyton csak a munka pozító oldaláról, miközben elég rossz melónak tűnik. Mintha a videó és amit mond nem lenne összehangban.

Olyat mond Lacika, hogy rakodás miatt nem akarják vállalni. Azt sem értem, miért a kamionos rakodik, de mindegy, szerintem azért nem akarják vállalni, mert ennyi meló mellett az embernek csal aludnia van ideje.

A videó közepén az egyik rész alatt étetingelő vidám zene, a rész címe: Imádom az életet. ????


Ami már kicsit fel is háborít, hogy szinte lekezelően beszél az olyan emberekről, akik házhoz szállítást kérnek, meg azokról, akik nem akarnak szombaton dolgozni…


Az egész videó marha fura számomra, mintha emberünk kissé burokban is élne, vagy szándékosan egyoldalúan mutatná be a dolgot.


Főleg az érdekelne, hogy az efféle munka milyenek számít a kamionos/fuvaros munkák között.



2021. dec. 16. 15:10
1 2
 11/14 Beviz Elek ***** válasza:
89%

#10

De gondolom megfizetik mert mégsem egy gyárban állsz a futószalag mellett.


Nem írtam hogy nem lenne felelősség vagy egy hiba miatt nem halhatnánk meg, esetleg ne rohadhatna ránk a műanyag lakat. Én csak annyit írtam hogy hibásnak gondolom a matekot hiszen 5x15 órát nem dolgozhatunk (ezt te is tudod). Nem gondolom hogy saját tapasztalatból merített mert ezt egy olyan helyen nem játszhatod el ahol rendszeresen vezetsz.

Másrészt… aki ilyen felelősséggel alacsonyabb órabérért elvállalja a munkát mint egy betanított munkás az saját magával cseszik ki.

2021. dec. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

#10


Teljesen megértem amiről beszélsz. Én folyamatos éjszakában dolgozok, itt a vadveszély a hatalmas probléma. Volt olyan, hogy két hónap alatt kétszer futott ki elém vad. Mit tudok csinálni? Elrántani nem szabad, mert beborulok, megállni 40 tonnával nem 5 méter, szóval elütöttem a szarvast. Ki a hülye f*sz a cégnél? Hát persze, hogy én. Kérdeztem mit tudok az ellen tenni, hogy pár méterre előttem kiugrik a fák közül a szarvas? Válasz semmi, de a hátam mögött megy a duma.

2021. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%

#12 megértelek, hát még ha csak szarvas, de mi van ha előtted egy marha lefékez mert vagy büntetőfékezik valamiért, vagy drogos és halucinál, akkor de mondjuk szemből is jönnek szóval arra nem tudod elkerülni, jobb oldalt fák vannak amik garantáltan összepréselik a fülkét veled együtt, stb... most speciel azért baxtatnak a rendőrök engem, mert átmentem egy piroson, de úgy hogy konkrétan előttem váltott miliszekundumok alatt zöldről pirosra, és pont vasat vittem, amit ugye köztudottan lehetetlen 100%-osan lekötni, még csak az kéne hogy bejöjjön a fülkébe és felnyársaljon, egyértelmű hogy nem tapostam a fékbe, amúgy is kb 0.3 másodpercig volt piros, itt magyarba ilyenen még a személyautók is átmennek, de A Nagy Németországban ez súlyos bűncselekmény :)


Sajnálom, mert amúgy szeretem csinálni ezt az egészet, de amilyen lehetetlen dolgokat az ember nyakába varnak, vagy akarnak varni csak azt okozza hogy elmegy az egésztől a kedvem, és még a gyári meló is csalogatóbb ilyenkor

2021. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

egy magyar nő, aki norvég cégnél dolgozik, csak az északi sarkkör környékén fuvaroz..baromi rossz véleménye van az arra járó magyar kamionos férfiakról..lusták, ahol lehet berúgnak, és csak makogva érintkeznek a lerakón az ottaniakkal..


A nő beszéli a németet, norvégot, finnt, angolt..ezek nélkül ott nem lehet létezni..viszont jól megfizetik..

Zömében ponyvással jár..egyszer ki akarták rabolni, felvágták a ponyvát...ráfaragtak, mert acéllemezt vitt északra, egy gyárba.


Hogy mennyit dolgozik? Ha kell, a hóvihar, mínusz húsz, és egyébb rettenet miatt, ha kell tíz óránál is többet dolgozik, de figyel a büntire is, nehogy belefusson..

2022. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!