Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionosok, valami jó tanács...

Kamionosok, valami jó tanács az első útra?

Figyelt kérdés

Most kezdek nemzetközizni majd, először, egyedül. Úgy értem már megvolt a betanítás, jövő héten indulok neki egyedül. Van valami jó tanácsotok? Bármi. Mindent meghallgatok, lövésem sincs mi fog rám várni. Ugyan voltam kint, de hát más egy oktatóval, és más egyedül.


Mire figyeljek, mit csináljak, stb.... Nem azt kérem, hogy tanítsatok meg az egészre :D Csak tippek, hasznos tanácsok stb... :)


Köszi szépen!



2016. ápr. 9. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá: Egy kamionos naplója. Régen blogolt msot FB-je van, de sok bejegyzése van arról hogy tanitványoknak mit tanácsol stb.
2016. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
100%
képtelenség mindent felsorolni.vigyél jó sok cuccot magaddal.melyik országokba mész és hány hétre?
2016. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
waberers. Minden felé :D Még portugálba is voltam oktatás alatt, és lengyel országban is. Apám 20 éve kamionozik de több helyen voltam a 3 hét alatt mint ő. Sőt, ő még csak sosem nem is terpesztett pótot, és nem is emelte a belmagasságot, itt a Waberersnél ezeket is kell, és az oldalléceket kivenni és spaniferrel helyettesíteni. Nem lesz egyszerű dolgom, mivel ilyet még nem is csináltam csak láttam, vagy hallottam :/
2016. ápr. 9. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Pedig a spanifert nem egyszerű kezelni, nem mutatták meg? Vagyis egyszerű, csak magától nem jön rá az ember hogy kell.
2016. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt vágom, de pl tetőt se nyitottunk soha, elmagyarázták hogy kell elméletben, de hát ha nem látja az ember akkor nem fogja tudni
2016. ápr. 10. 11:53
 6/7 szántóvető ***** válasza:
a tetőt egyszerű előre tolni,főleg ha elmagyarázták.ha lesz egy szabad negyed órád akkor próbáld ki.aztán élesben már sima ügy lesz.
2016. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jenciraszta válasza:
47%
Én is wabis vagyok de belföldes és ne parázz rá a dolgokra csak szépen nyugodtan csinálj mindent.A lényeg hogy te a vas meg az áru megmaradjatok ebben a sorrendben. Odafigyelsz és tök mindegy hogy esetleg hányan basszogatnak útközben nem lesz semmi gond! Ne vállalj be olyat amit esetleg nem tudnál biztonságosan megcsinálni. Lényeg a biztonság, biztonság és akkor minden rendben lesz!
2016. ápr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!