Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Jazz mennyire kényelmes...

Honda Jazz mennyire kényelmes hosszú távon?

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen autód volt előtte.
2021. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Teljesen oké.

Egy kis városi autó, nem éppen autópályázásra tervezve, de a beltere ahhoz képest kifejezetten tágas.

Én 184 centivel normálisan elférek benne. Nyilván vezettem nem egy kényelmesebb autót, meg alapvetően városi használatra vettem, de kb havonta egyszer szoktam menni vele 1-200 kilométeres távra, és teljesen vállalható.

Ha ilyenre használnád, azért én 1.4-est vennék mindenképpen, mert az 1.2-es nem olyan dinamikus :D

2021. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Fabia van.
2021. dec. 16. 19:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó kocsi, de a jazz praktikusabb, hosszú távon is nagyon jó, a céges kocsik nálunk ignisek és az újabbak jazzek, mindig a jazzeket vinnék többen is (szoktunk kiszállni vidékre is, országosan, így van, hogy megyünk több száz kmert naponta)
2021. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. dec. 16. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem erre van kitalálva, de kibírható.
2021. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

Egy tévhitet szeretnék elosztani!


A klasszikus kis autók mint a Jazz is, nem az első 2 ülésen kényelmetlenek!


Általában ezek az autók hátul ülőknek okoznak kompromisszumokat és csomagtartó terén.


Nekem egy Audi S1-esem van, de volt már 2 Polo-m is, ezek mindegyike nagyjából 1 méret, elől még egy kosaras házaspár is elfér mindegyikben!


Ha magára arra vagy kíváncsi az ülés mennyire komfortos... hát az passz piros, ez lehet felszereltség kérdése is, fene tudja, hogy a Honda-nál vannak e, e téren különbségek.

2021. dec. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Koaxk Ábel ***** válasza:
*eloszlatni
2021. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kollégámnak jazz van, de nem pályára való. Vidék vagy városi autó.

Nagy a szél és motorzaj. 100 felett

2022. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!