Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg lehet úgy javítani egy...

Meg lehet úgy javítani egy karosszéria elemet, hogy ne látszódjon, hogy az meg volt sérülve?

Figyelt kérdés

Sajnos a sötétben nekitolattam egy magas, élesen kiálló gázcsőbe, ami megütötte a csomagtartót, ami ugye fém. "Szerencsére" lassan tolattam így nem nagy, viszont a szín lement, mert kilátszik a fehér alap, valamint ha a megfelelő szögből nézem, akkor horpadás is látszik. A karcolás formája egy csík és kb. 2 centi hosszú.

Meg lehet ezt úgy javítani, hogy egyáltalán ne látszódjon?

Az ár nem érdekel, bármennyibe is kerül dalolva kifizetném.

Szörnyen idegesít, férfi létemre órákon át sírtam.



2021. dec. 19. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet. De te akkor is tudni fogod, éjjelente felébredsz és sírni fogsz reggelig.
2021. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dzsoki ***** válasza:
Igen,meg lehet javítani. Még fényezni is,hogy úgy látszódjon,hogy sérülésmentes az autó.
2021. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ilyet nem lehet, törd össze rendesen, csak akkor lehet. :D
2021. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mibajod? vagy vegyel egy bontott csomagter ajtot, ha gyari fenyezest akarsz, vagy vidd el igy egy fenyezohoz az autot… barlangba laksz?
2021. dec. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 szerintem csak szimplán életképtelen.
2021. dec. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!