Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezerles cserenel szoktak a...

Vezerles cserenel szoktak a szervizekbe szimeringeket is cserelni ha latjak h mar nem tomit annyira es szivarog az olaj? Fotengelyszimering, vezermutengely szimering

Figyelt kérdés

2021. dec. 21. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, az külön munka
2021. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ezek cserejehez le kell szedni a vezerlest ugye? Akkor erdemes csereltetjiazokat is ha nem megfeleloen tomit mar
2021. dec. 21. 23:03
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Mindent cserélünk, illetve szólunk, hogy zizi van.

Ha megfizeted.

2021. dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
"cserélünk" te, hülyegyerek, fotelszerelőkém....
2021. dec. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Valamelyik autónál (enyémnél is) ki kell venni a motort a kocsiból vezérléscseréhez, és akkor már az összes tömítést is cserélik ha jó ha nem, emiatt drágább is.
2021. dec. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
normális helyen, kapni fogsz erről árajánlatot, anélkül nem cserélik, mert másik munka, és többletkts
2021. dec. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
de pl Citroen 1.2 THP motornál, az olajban futó vezérműszíjnál, kötelező új főtengely szimeringet beépíteni
2021. dec. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem cserélek sem kuplungot, sem vezérlést úgy, hogy a szimeringet nem cserélem ki.🤷‍♂️

Mondjuk én csak a saját autóimat szerelem.

2021. dec. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#3-as leírta a lényeget.


Gyárilag nagyon sok minden elő van írva cserére, de vagy 0.1% foglalkozik ezzel.


Sokan nem tudják, hogy pl. a hengerfejcsavaroknak is (mint minden másnak) van egyes típusoknál csereintervalluma.

Vagyis x-km vagy y-év múlva, ha semmi baja AKKOR IS CSERÉLNI kellene.

Nézzük reálisan.. ha nincs hiba, van olyan aki lecserélteti? Aligha.

Sokaknak tankolni sincs pénze, vagy 10-20 éves "gumikkal" járnak.


A kedvenceim közé tartoznak azok a javíttatni vágyók, akik azt hiszik, hogy 150 ezer forintért MINDEN IS meg van csinálva a kotlájukon.

Sajnálattal kell közölnöm, hogy nem vagyunk jótékonysági intézmény, és ha nem tetszik akkor lehet máshova vinni és mást hülyének nézni. Mennyi de mennyi ilyen van. Minden héten kijut egy minimum.

Kellemes ünnepeket.

2021. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahova én eddig autót hordtam, ilyen esetben szóltak, hogy találtak valamit, adtak ajánlatot a javításra, és ha kértem egyből meg is csinálták
2021. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!