Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek első autónak jó...

Szerintetek első autónak jó egy Yugo Koral 55? Ismerősömék nem hajtsák már és ide adnák nekem mint első autót mivel most szereztem meg a jogsit...

Figyelt kérdés

2021. dec. 24. 18:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%
Igy van, a hülyének is megéri, mondja a még hülyébb. Erre csak költeni kell. Többre jön ki mint egy működő használt autó
2021. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
46%
Most viccen kívül vegyel egy swiftet.
2021. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
46%

Max akkor ha konkrétan egy garasod alig van autóra.Bár akkor meg eleve kérdéses hogy mennyire való ilyen esetben neked autó.

Inkább vegyél egy régi Swiftet,ha arra sincs pénzed akkor tényleg ne is autózz.

2021. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
95%
Szerbiában mai napig látni rendszeresen az utakon ezt a fajta kocsit :-D
2021. dec. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
6%

Persze, mert még azzal sem akarnak vesződni, hogy leadják a bontóban. Nem te kérdezted ugyanezt pár napja típusmegadás nélkül?

Többe kerül a papírmunka, mint az autó ér, a többi költségről nem is beszélve

2021. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Átíratod, eredetiség vizsgálat, megkötöd a biztosítást, veszel rá gumit, akkut, leműszakiztatod, szóval párszázezer forintért lesz egy "ajándék" autód, ami bármikor szétesik bekrepál, megadja magát.

Hát tudod, ez az az jellegű ajándék, ami a kutyának sem kellene.

2021. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem simán jó. Persze attól függ, mire kell. Egyik barátom egy Marutit kapott első kocsinak, nem sokszor mentünk vele, de amikor igen, akkor is volt vele néhány gond, pl. nem indult vagy menet közben megállt. Havonta egyszer menni vele egy kört jó volt, úgyhogy ha ilyen jellegű felhasználásra lenne, akkor fogadd el, ha üzembiztos, és mindennapi használatra alkalmas kocsi kéne, akkor ne.
2021. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
72%

#14 De az szibéria :D

Itthon fogalmam sincs mikor láttam ilyet utoljára...

sztem már 10 évvel ezelőtt sem

2021. dec. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendbe volt tartva, és nem hagyták gatyára rohadni akkor megéri,boltba rohangászni, vagy átugrani 2 faluval odébb bőven jó. Átírással mindennel együtt nagyon max egy 100-as és akkor felfelé kerekítettem.


Ha nem lenne 2 hasonlóan ritka autóm amit csinálok csak mondjuk 1 engem érdekelne, piszok ritkák lettek.

2021. dec. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
86%

#18.

Az megvan, hogy Szerbia és Szibéria között van egy kis különbség?

:D

2021. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!