Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt benzines Octáviára...

J1982 kérdése:

Használt benzines Octáviára (III-as Octavia) szeretnék alsó haspajzsot (kartelvédő, zajcsillapító néven is fut). MI a véleményetek?

Figyelt kérdés
Benzinesre is lehetett rendelni anno, de elég drága volt, és kevesen rendelték, dízelre alapból járt. Megnéztem, h a benzinesnek ugyan ott vannak a rögzítési pontjai, tehát fel lehet rakni mindenféle gányolás nélkül. Van aki azt mondja, h nyugodtan rakjam fel, van aki azt mondja, h melegedni fog.

#autó #alkatrész #Octavia #Kartelvédő #Alsó védelem
2021. dec. 28. 09:03
 1/2 veterán vas ***** válasza:

A kartel üzleti/gazdasági megállapodást jelent és kartell a helyes írásmódja.

Amire te gondolsz az bizonyára karter, azaz olajteknő.

Ennek leginkább védelmi feladatai vannak, haspáncélnak, vagy fenéklemeznek is hívják. Tekintettel arra, hogy egy méretes fémlemezről van szó, "zajcsillapító"-nak egyáltalán nem nevezhető.

Szerintem utcára semmi értelme.

2021. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Melegedni nem fog tőle, ez hülyeség.


Igaz, én megcsináltam otthon pár óra lemezvágással és hajlítással de nekem bevált.

Ha alacsony az autód eleje akkor érdemes, hogy ne baszd le az olajteknőt. Velem már történt ilyen egy párszor.

2021. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!