Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1996-os Audi A4 150000 kilomét...

1996-os Audi A4 150000 kilométerrel valós lehet? Megéri 950-ért véleményetek szerint?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha feleslegesnek érzed a pénzed, akkor hajrá.
2021. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mickbro ***** válasza:

Első hallásra vicc kategória.

Persze, ki tudja...de azt vhogy bizonyítani is kellene.

Meg aztán, ha 10 évig áll egy autó, az nem tesz jót neki. Rozsdásodó alkatrészek (akár a motorban), megkeményedett szimmeringek....

2021. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Erre könnyűszívvel tudom azt mondani, hogy ne vedd meg.

1. Nagy valószínűséggel kamu a km

2. Ha csak ennyi km lenne benne sem érne ennyit.

2021. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ milyen motorral. Ha valami alap 1.6 amire új kora óta vigyáztak a mára már idős tulajok, akkor talán hihető hogy csak ennyi van benne. Ha nepper árulja akkor szinte biztos lehetsz benne hogy nem valós. Nagyobb motorral, pláne dízellel azért vették őket hogy menjenek, sokat.

Az biztos hogy ennyi kilométernél a beltérben nem lehet kopás. Ha már ki van fényesedve a kormány, kopottak a pedálok és kopott az oldaltámasz, akkor felejtős.


Hogy megéri-e azt neked kell tudni.

A fecelift előtti példányok olyan 800 ezer Forintig mennek mostanában. Az átlag 500-600 ezer körül van. E fölött akkor szokott lenni az áruk ha quattro vagy ha valami nagyon megvigyázott példány.

2021. dec. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Áhh, tuti nem valós. Ha valós lenne akkor sokkal többe kerülne mivel igen ritka már az ilyen keveset futott. Vagy egy szutyok lehet és azért ilyen kevés van benne mert 10 évig állt a csillaggarázsban.
2021. dec. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért sokkal többet nem lehet kérni, mert akkor is 25 éves öreg autó.
2021. dec. 30. 08:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet valós. Mi vettünk 25 éves autót 130.000 km-el első tulajdonos feleségétől amikor a bácsi meghalt. Vannak ilyen autók, nem értem miért mondják kapásból hogy kamu. Hogy megér-e ennyit azt nem tudom, nem érdekelnek a régi Audik, nem tudom mennyiért mennek. Ha 25 éves akkor nem sokára oldtimer lesz, ha szép állapotban van, akkor megéri vigyázni rá még pár évig, aztán megcsinálini az OT-s vizsgát. Napi használatra ne vedd meg.
2021. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Látom lepontoztak a szakértők. :D :D

Ilyen autóm van, ilyen körökben mozgok. Mivel se egy nyomorult link, se egy kép, azért írtam le hogy mire figyelj először és hogy mennyiért mennek ezek az autók.

A szépek ára már nem nagyon fog lejjebb menni.

Egyébként lehet találni ilyen keveset futott autókat. Tőlem nem messze áll egy 60 ezret futott G Astra. A bácsi meghalt, a néni meg megtartotta annak ellenére hogy nem tud vezetni. Szépen le van takargatva, bent áll egy garázsban.

Láttam személyesen, olyan mint az új.

2021. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekben többnyire 2 lehetőség van:

Vagy átvolt tekerve

Vagy csak városban használták, hideg motorral-alacsony olajnyomással, sokat váltottak vele ,sokat kuplungoztak, stb...

melyik a rosszab döntse el mindenki magának

2022. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!