Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia 2003-as tanksapkán...

Skoda Fabia 2003-as tanksapkán van lélegző lyuk?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy hol találhatom ezen az autón a tank szellőztetőt? Az a jelenség hogy tanksapka levételkor halk sziszegő hang hallatszódik, szóval gond van a tank szellőztetéssel. Lehet ezt kéne kitakarítani.
2021. dec. 31. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

NEm értek hozzá, de van rajta két furat lehet hogy az a bűnös.

[link]

2021. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krwkco ***** válasza:

Konkrétan a Fabiát nem tudom, de kb. ebben az időszakban írták elő, hogy a tank környezetvédelmi okokból nem szellőzhet kifelé. A benzingőzt aktív szenes tartályban kell lekötni és időnként a motorban elégetni.

Szóval szerintem nem érdemes hibát keresni. Az én 2002 es Fiestám is sziszeg néha és ez így van jól.

2021. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

#2

Jó lesz az 1996-nak is szakikám. Miféle tanács az, hogy éljen eggyütt egy hibával? Már megint hozod a formád. 🤦


Kérdező.

Vagy a széntartály van tele, vagy a kaniszter szelep nyit túl ritkán.

Ha nem javíttatod meg, egyre nagyobb lesz a vákuum a tankban és idővel vagy a tartályt szívja össze, vagy az üzemanyag szivattyút nyírod ki. Ha még pár évre szeretnél tervezni az autóval, akkor javíttatsd meg.

2022. jan. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen én is erre a hibára gyanakszom.

Mindenképp meg lesz nézetve.

Köszi

2022. jan. 1. 12:58
 5/5 krwkco ***** válasza:

#4 kérdező

Megtennéd, hogy megírod, hogy mi lett az eredmény?

2022. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!