Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek volt már 'road rage'-ben...

Kinek volt már 'road rage'-ben része?

Figyelt kérdés

Kinek volt már olyan közlekedési konfliktusban része, ahol tettlegességig fajultak a dolgok? Mekkora verést kapott vagy adott az illető? Kinek hol volt a határ, amikor tettlegességbe fordult át a dolog?

Köszi



2022. jan. 3. 03:38
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Apámat egyszer leszorította egy velem egy idős gyerek, össze is ért a két kocsi, a srác kipattant a kocsiból idegesen, majd apám is a maga 140 kilójával, a srác sarkonfordult és hozta a kocsiból baleseti kárbejelentőt😂
2022. jan. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer majdnem elsodortak engem kanyarodás közben és bemutattam. Aztán visszajött és kiszállt a paraszt boxolni. Kaptam párat, kihívtam a rendőrséget, de sajnos nem tudtam azonosítani az illetőt.
2022. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Csak egyetlen egy volt, de az megmaradt bennem.


Autópályán mentünk Balaton felé pár éve nyáron, szokásos péntek délutáni csúcsforgalom. Belső sávban mentem egy B7-es Passat mögött, kezdett kiürülni a pálya Siófokot elhagyva, már nem is volt előtte senki, de ment az ember tovább 120-szal, a külsőben kb 115-tel ment egy sor autó, tehát épphogy gyorsabban mentünk náluk. Kicsit idegesített, mert késésben voltunk, lett volna helye kisorolni már bőven a külsőbe hogy elengedjen, kicsit beleálltam a seggébe hogy vegye már észre hogy egy sor autót tart fel maga mögött, de nem segített, úgyhogy nagyjából egy perc után megelégeltem és rávillogtam. Erre az ember még jobban visszalassított olyan 100 körülre, villogtam még egyet, kaptam egy büntetőféket, meg egy középső ujjat láttam még az ablakon keresztül villanni felém. Ott már elgurult a gyógyszer, rátenyereltem a dudára, f*szom kivolt az emberrel, végül kikerültem külső sávból, még próbált emberkedni hogy ő nem enged vissza, de az autóm erősebb volt, úgyhogy sikerült megelőzni.


Csakhogy ez a tag ezután egészen a balatonlellei benzinkútig követett, ahol félreálltam, hogy beszéljük meg a problémát, mert nem volt kedvem tovább játszadozni vele, folyamatosan vissza akart előzni, így egy macska-egér harc lett több tíz kilométeren keresztül az esetből, lett is belőle egy gyorshajtási csekkem. Kijött ő is utánam, kipattant az autóból, és annak ellenére hogy rendesen volt forgalom a kúton, gyakorlatilag egyből rám rontott egy közepes méretű csavarkulccsal a kezében, kockás inges, kopasz, egészen magas és rémesen kövér pali, de az a fajta amelyik azt hiszi hogy erős és félelmetes, pedig csak egy hájas ogre aki magasra nőtt. Én jóval alacsonyabb vagyok, de egész életemben valamilyen küzdősportot űztem, úgyhogy nem ijedtem meg tőle túlságosan, inkább próbáltam diplomatikusabb irányba terelni a dolgot - velem volt a barátnőm is, aki nagyon utálja az ilyen helyzeteket, és én is kerülöm a balhét amíg lehet, úgyhogy nem akartam vele leállni verekedni, meg hát basszus, mi egy családi nyaralásra indultunk. Kicsit üvöltöztünk hogy melyikünk szerint mekkora gyökér a másik, már azt hittem befejeztük mert közben már minket nézett a fél benzinkút, mire rárugott egyet az autómra, és onnantól nekem is elgurult a gyógyszerem végleg, kapott egy párat, én is kaptam egy nagyobbat a kulccsal a vállamba, mire jött két combosabb kutas srác aki szétválasztott minket. Rendőrt akartak hívni páran, de a tag amint szétválasztottak a srácok bepattant és nagy gázzal elhajtott, én meg szintén nem akartam ebből ügyet csinálni (még a végén engem hoztak volna ki hibásnak, végülis én ütöttem először), így én is elhajtottam. Kicsit féltem hogy lesz belőle ügy, esetleg kamera felvett vagy ilyesmi, de nem, csak az a kellemetlen 60 ezres gyorshajtás, amit azért kaptam, mert épp próbáltam magam mögött tartani ezt a barmot.

2022. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!