Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tűzkarika csere, csak amelyikn...

Tűzkarika csere, csak amelyiknél kifúj?

Figyelt kérdés

Hogy szokás cserélni? Egy darab porlasztónak hibádzik a tűzkarikája. Kap új lefogató csavart, új pozícionáló/támasztó gyűrűt a porlasztótestre és persze a réz alátétet ami miatt adott a szombati programom. :D

Jó pár burkolat,üzemanyag cső és egyéb műanyag leugrik mire hozzáférek a befecskendezőkhöz, ezért kérdezem, hogy ha már ott vagyok érdemes mind a négyet kihúznom, cserélnem rajtuk a fent említett dolgokat?



2022. jan. 4. 20:32
A kérdező szavazást indított:
Csak amelyik kifúj.
Mind a négy.
Csak a páros számúak cseréje.
Kérjek egy random számot a gyerektől. :D
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Én cserélném mind a négyet. Ha most csak egyet cserélsz, lehet hogy két hét múlva cserélhetsz mégegyet, aztán következő kettőt kitudja mikor. Viszont ha már meg van bontva a burkolat érdemes cserélni mindet, és jó ideig nem lesz gond.
2022. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is efelé hajlottam. Ment a zöld.
2022. jan. 4. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is az összes cseréjét javasolom. Nálam hamarosan lesz vezérlés csere amihez ki kell venni a motort a kocsiból, és ha már kint lesz rendbe lesz téve. Szépen le lesz takarítva és az összes létező tömítés illetve csapágyak cserélve. Oké ezek megduplázzák az összeget, de a következp 10 év/200ezer kilóméterem nyugod lesz.
2022. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%

Dehogy kell mind cserélni, csak azt ami rossz.

Mégis minek kellene cserélni ha jó a többi?

2022. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 crudy ***** válasza:
42%
Én se cserélném mindet. Egy porlasztó igen igen be tud pusztulni. Ha elkezded feszegetni lehet utána már mindenképp cserélni kell mert megmozdítottad de az is lehet, hogy fél nap lesz mire kiszeded.
2022. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9%
Ami nem rossz azt felesleges cserélni.
2022. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!