Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kötelező bekapcsolni a...

Miért kötelező bekapcsolni a biztonsági övet?

Figyelt kérdés
Magamnak ártok azzal, ha nem vagyok bekötve. Ezt pedig miért nem dönthetem el én?

2022. jan. 9. 00:42
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Nagyobb szabadságot hagynék az embereknek.
2022. jan. 9. 01:43
 22/45 anonim ***** válasza:
89%
akkor a te dolgod a gyakorikérdéseken vernyogás? :D
2022. jan. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Az én dolgom, hogy kimenjek tüntetni többek között, mint ahogyan ki is szoktam. Én legalább teszek valamit az országért. Elég lesz csak megköszönni majd.
2022. jan. 9. 01:46
 24/45 anonim ***** válasza:
92%
akkor miért a gépnél ülsz? miért nem mész tüntikézni?
2022. jan. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
89%

Mi az, hogy csak magadnak ártasz? Szerinted ha az autód 1 méteres távolságon belül áll meg 90-es tempóról nullára, akkor a te testeddel mi lesz? Az utastérben lévő más utasokat is megsebesíthetsz, sőt, még egy másik autóba is átrepülhetsz.

Az ilyen f..szkalapokat szépen kivitetnék balesetek helyszínére. Nézzék meg, mi lesz egy emberi testből egy komolyabb karambolnál. Már csak abból is HALÁLOS balesetek vannak, ha az utastérben pl. egy oldalütközésnél az utasok feje találkozik (ezért raknak egyre gyakrabban az utasok közé is légzsákot).

2022. jan. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim válasza:
100%
Azért kötelező, amiért a heroin illegális. Aránytalan kórházi költségek a tb-hez képest, kiesett adó mert meghalsz, vagy komolyabban megsérülsz, szociális költségek a károsultaknak, - az állam szempontjából ezért, mindenképp jobb, ha valami miatt kevesebben halnak meg. Ezen felül pedig az előttem lévők már leírták jó sok indokot, hogy miért éri meg 0.5mp-t rászánni erre az életedből, ha autóba ülsz.
2022. jan. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim válasza:
100%
Ilyen hozzáállással biciklire felülni se engednélek, nemhogy autót vezetni. Ott is azon nyervognál, hogy neked nem kell a láthatósági mellény, mert kényelmetlen, meg amúgy is minek, az autósok látnak mindent a nagy fényszóróikkal, a biciklire se kell lámpa.
2022. jan. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Valójában miattad kötelező az övhasználat kérdező. Az értelmesebbeknek nem kell kötelezővé tenni.
2022. jan. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy végigolvastam ezt a témát, arra eszméltem rá, hogy komolyan eljutottam a #16-os válaszig anélkül, hogy rájöttem volna, hogy ez valami 14 éves troll.

Vagy az idióták egyre jobbak, vagy én öregszem túl gyorsan...

2022. jan. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Én meg ezért tennék kötelezővé egy alapvető pszichológiai vizsgálatot, mielőtt valakinek jogosítványa lehetne 🙂
2022. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!