Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kötelező bekapcsolni a...

Miért kötelező bekapcsolni a biztonsági övet?

Figyelt kérdés
Magamnak ártok azzal, ha nem vagyok bekötve. Ezt pedig miért nem dönthetem el én?

2022. jan. 9. 00:42
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, nem szeretnék gyilkossá válni csak azért, mert te nem akartad bekötni magad és 30-as koccánás során kitörted a nyakad. Te felelősséged? Igen, abszolút. Az én lelkiismeretemet is nyomná? Sajnos igen.
2022. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglak sajnálni ha látlak az esti híradóban, törd ki a nyakadat minél hamarabb
2022. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Nem semmi rosszindulat. A kívánság visszaszáll.
2022. jan. 9. 10:59
 34/45 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak ostoba, még babonás is mellé :)
2022. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
96%

"Ezt pedig miért nem dönthetem el én?"


Magadtól túl hülye vagy még az életbenmaradáshoz is, ezért kénytelenek egy csomó törvényt és biztonsági intézkedést hozni mások, hogy megvédjék az életed.

2022. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Hatalmas mondatok ezek, hujj-jujj. Eddig is életben maradtam, szóval nem kell aggódnod. És éppen a személyiségem miatt, mert én soha nem hunyászkodtam meg senkinek, ha kellett, akkor ütöttem, ha kellett, visszaszóltam. Ezek a dolgok voltak szükségesek ahhoz, hogy jó irányba fordult az életem. Mikor valaki elkezd személyeskedni, akkor azt gondolja, hogy az az ember van vele szemben, amelyet elképzel. Csak ám az élet nem ilyen egyszerű, sokszor a képzelgés tévútra vezet. További jó képzelgést kívánok nektek, a 34-es válaszolónak pedig üzenem, hogy abban a mondatszerkezetben, amit használt, egybe kell írni a "nem csak" kifejezést, tehát "nemcsak". Még mielőtt másokat leostobázol.


[link]

2022. jan. 9. 13:56
 37/45 Vortrex ***** válasza:
100%
Az adóddal a közt és az országodat szolgálod, ezért nem hallhatsz meg.
2022. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 Vortrex ***** válasza:
100%
vagy nyomorodhatsz le* az is egy pénztemető az egészségbiztosításnak
2022. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
70%
Van ám itt ego, azt a mindenit 😀
2022. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
77%
Mert hülye vagy!!!
2022. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!