Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szól hozzá, hogy megszűnik...

Mit szól hozzá, hogy megszűnik a Lukoil?

Figyelt kérdés

[link]


A Mol megállapodást írt alá a Normbenz Magyarország Kft. megvásárlásáról, ami 79 töltőállomást üzemeltet Magyarországon Lukoil márkanév alatt – jelentette be szerdán az olajcég.



#Lukoil #Normbenz
2022. jan. 12. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ok.
2022. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Magyarán bedarálták, mert nem volt létjogosultsága szerintem, és így beolvasztják tehát jól járhatnak talán.
2022. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, nekem az esett útba, szerettem, soha nem volt gond vele, az ára is elfogadható volt. Remélem, az új kút is elfogadható lesz.
2022. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A Lukoil nem szűnt meg, csak az egyik leányvállalata eladta a magyar kúthálózatát. A Lukiol nagyobb falat, talán egy az egyben megvehetné a MOL-t is, ha nagyon akarnák. Magyarországon aránylag kicsi a haszon, a beszerzési költség közel azonos, mint más országokban, viszont olcsóbban lehet eladni, ráadásul nálunk rekord magas az ÁFA, ezek mind a kiskereskedő nyereségét csökkentik.
2022. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Egyrészt örülök, hogy nem viszik majd ki az országból a pénzt, másfelől nem örülök, mert lassan monopól helyzetbe kerül a MOL.
2022. jan. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
@5: A MOL már most is majdhogynem monopol helyzetben van, tekintve hogy kis kivétellel mindenki az ő üzemanyagukat használja itthon, más-más adalékokkal.
2022. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Életemben egyszer tankoltam ott 12 év alatt, szóval totál hidegen hagy.
2022. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Hidegen hagy mert a lakóhelyemhez legközelebb is minimum 30 kmre van és az is csak évente 2x esik nekem útba, tehát nekem teljesen mindegy. Egyetlen egyszer tankoltam amikor az előző használt autómat hoztuk haza és akkor épp az esett útba, de semmivel nem éreztem többet vagy kevesebbet. Akkor árban kb annyi volt mint ha itt a helyi OMV-nél tankoltam volna.
2022. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 galaxy01 válasza:
Ma tudtam meg. Meglepett. Mostanában ritkán járok Dunakeszin, ott volt a legközelebbi.
febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!