Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Kettes Renault Scenic-et...

A Kettes Renault Scenic-et miért nem ajánlják? Mi a baj velük konkrétan? Csak tapasztalat érdekel, a sztereotípiák nem.

Figyelt kérdés
2022. jan. 15. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyes sem jobb. Főleg elektromos hibái vannak.
2022. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. jan. 15. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Megköszönöd a nagy semmit? Akkor mégiscsak jöhetnek a sztereotípiák?
2022. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor mondják valamit.
2022. jan. 15. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:

‘15 óta van egy 1-es scénic

1.4 16v

Olyan megbizhatatlan, hogy az elmúlt 6 évben kb 130e km ment bele

(Pár évig külföldre jártunk dolgozni)

Jelenleg 280e km van benne.

Télen nyáron hideg melegben pöc röf.

Soha egy hiba üzenet, soha egy elektromos probléma.

Persze nem azt mondom nem költöttem rá.

Ez idő alatt, amikor kellett vezérlés illetve olajok, szürők, gyertyák, fékek voltak cserélve szóval a szokásos kopó alkatrészek.

Gondolkodtam, hogy eladom, de egyszerűen minden megvan benne ami kell és hibátlan addig minek.

Legalább többet tudok félretenni.

De az is biztosan Renault lesz

2022. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem tudom.

Édesapámnak az van 2015 óta, minimál karbantartással (szűrők, folyadékok, fék kopó alkatrészeinek szükséges gyakoriságú cseréje, de semmi ezen felüli) hibamentesen üzemel.

A tömegéhez ezzel a motorral finoman szólva nem egy fickós autó, az vitathatatlan tény. Illetve apáéban a beltéri műanyagok kicsit gagyi érzetűek, de gondolom ez más felszereltésggel már nem ilyen. Egyéb negatívumot én nem tudok, igaz mióta van saját autóm, csak ritkán vezetem.

2022. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!