Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan emberről aki 2004-es Renault Scenic-et vesz magának ennyi negatív vélemény után?

Figyelt kérdés
2022. jan. 15. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem egy forma az emberek érték rendje. Valamint nem tudhatod ki milyen szempont alapján választ autót.
2022. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondolom az mindenkinek szempont, hogy üzembiztos legyen.
2022. jan. 15. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:
MENNYI negatív élmény után?
2022. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vélemény, nem élmény.
2022. jan. 15. 23:58
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Ja.. bocs, már álmosodom.

Emberek képesek ilyen trágyahalmokat megvenni, az a mercitől a dízelrönóig bármit :D

Az ő bajuk. én meg röhögök ezeken a 32 éves de hibátlanul működő autómből. :D

2022. jan. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1.4-es Meganeom van 2 éve. 2004-es. Én is hallottam róla negatív véleményt, nem is egyet.

Mégsincs vele semmi komolyabb bajom. Karbantartás, rendes időközi szerviz -ez a titok nyitja. :)


A Scenic is gyakorlatilag Megane. Tehát gondolom, vele sincs másképp. :)

2022. jan. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent. Nekünk bevált, pont ilyen autónk volt, 16 évig. egyszer sem kellett szervizelni, semmi nem hibásodott meg. 540.000km-rel adtuk el.

anyám, apám mind renault fanok, 7. renaultjukat vették tavaly. Semelyikkel nem volt gond. Nem tudom, hogy akik félévente járnak nagyszervízre azok mit csinálnak a kocsijukkal, de azt tudom, hogy a mi renault-ink teljesen jók, gyári értékeket hoznak 4-5 év után is.

2022. jan. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki ilyen befosi, és valami gagyi konverdoboz ezres swifttel járó emberke.. Ezek szerint aki N-es motorkódú BMW-t vesz annak már a zártosztályon lenne a helye?

Hidd el nem minden a (az állítólagos ) megbízhatóság, a lényeg használt autónál az ÁLLAPOT

2022. jan. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért nincs annyi negativ mint egy bmw-nél és azt is veszik.
2022. jan. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szomszédom 23 évig használta ugyanazt a Megane-t, ráadásul dízelt. Sosem volt komolyabb baja, csak ilyen tipikus francia bajok: belső világítás megzavarodása, behalt rádió, hátsó ablakemelő kapcsoló beszart 1x. De ezek filléres dolgok. Annyira imádta, hogy a gyerekeinek úgy kellett eladniuk alóla, hogy mégis vegyen már egy újabbat.
2022. jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!