Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten vezetni tanulók,...

Budapesten vezetni tanulók, mennyi idő alatt tudtátok levezetni az adott óraszámot és menni forgalmi vizsgára?

Figyelt kérdés
Illetve mennyit kellett várnotok egyáltalán, hogy elkezdhessetek a gyakorlati órákat? Félek, hogy nagyon telitettek lesznek az oktatók:(

2022. jan. 17. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett várnom.

De én eleve úgy választottam autós iskolát, hogy végig kérdeztem kb az összes szóbajöhető helyet, hogy mennyit kell várni kresz után, hogy el lehessen kezdeni vezetni. Volt, ahol 6-8 hónapot mondtak. Ahol viszonylag rövid időt mondtak, ott megnéztem a többi dolgot is (sikeresség, áko, ár) és az alapján döntöttem.

2022. jan. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én gyorsan vezettem és minden órát 40 perc alatt levezettem.
2022. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én kb 2 hetet vártam és minden héten vezettem 2x, 32 óra alatt lett meg a vizsga elsőre

ez 2021 őszén volt Budapesten

2022. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!