Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tetszik nektek ez az autó?

Tetszik nektek ez az autó?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 18. 19:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#10


Hát dolgozz meg érte, backi.

2022. jan. 18. 20:58
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
Ja végülis csak azon múlik, hogy az embernek lesz e alsóhangon 250 millája, hogy mennyire dolgozik keményen.
2022. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%

Nekem elég nagy a kukim, így nincs szükségem ekkora járműre.

Nem tudom értelmezni, nem látom, miért kéne nekem egy ekkora batárral szenvednem. Értelmetlen, céltalan, felesleges.

Kivéve, ha az embernek kicsi a kukija.

2022. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#12


Milyen 250 millió? Most az autóról van szó. Ez az autó nem elérhetetlen. Tessék, itt van egy szintén 2018-as: [link]


37500 dollár, kb. 12 millió forint. Behozatod, mire magyar rendszámos lesz, lehet, hogy még 14 millióra sem ugrik fel az ára. Vannak kalkulátorok, amikkel a költségeket ki tudod kalkulálni, vám, áfa, ilyesmik.

2022. jan. 18. 22:26
 15/21 A kérdező kommentje:
*De biztosan talál mégolcsóbban is.
2022. jan. 18. 22:27
 16/21 anonim ***** válasza:
94%

De a Ford Raptorra meg a tanyára mondtad, hogy dolgozzak meg érte backi.


A Ford Raptor meg 30 milla körül van.


De sem egy Raptor, sem egy ilyen nem kéne farm, vagy tanya nélkül…


Annál prolibb dolog nincs is, amikor valaki egy ilyennel parkol le a 13. kerületi panel elé.

2022. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

#16


Szerintem meg rohadtul le kell sz@rni, hogy ki mit gondol, ha beállsz vele a panel elé. Túl rövid az élet ahhoz, hogy azért ne valósítsd meg a vágyad, mert más mit gondol majd. És egyébként is, azt hiszed, hogy Amerikában is csak olyanok használják, akiknek farmjuk van? Dehogyis. Beállnak vele a ház elé, aztán kész. Te is beállsz vele a panel elé, aztán kész. Le kellene már vetkőzni ezt a jajj, mit gondolnak majd gondolkodást.

2022. jan. 18. 22:42
 18/21 A kérdező kommentje:
Én anno vásároltam egy Explorert. Nem az újabbat, hanem régebbit. Mégis panelban laktam, sőt, a szüleimmel (mondjuk ezért is tudtam megvásárolni, a rezsi nagyrészét nem én fizettem). És tudod mit? Rohadtul nem érdekelt, hogy ki mit mond. Én élveztem, eljártam vele kirándulni és találkozókra.
2022. jan. 18. 22:45
 19/21 anonim ***** válasza:
17-esnek teljesen igaza van abszolút, azt hittem totál egyedül vagyok ezzel a gondolkodással, pacsi! 🖐️ Így kell. Mindenkinek SAJÁT MAGÁNAK kéne autót vennie, nem másnak.
2022. jan. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, sosem jöttek be az ilyen nagyméretű autók. Inkább akkor valaki kis sportautó, azt ki is tudnám használni. Átlagos, aszfaltozott utakon egy nagy terepjáró/SUV nem ad vezetési élményt. Vezettem eddig Suzuki Jimny-t (régit és az újat is), két Land Rover-t, VW Touareg-et és egy Nissan Navara-t, egyik se volt megközelítőleg se jó élmény. Az lehet, hogy tökön-paszulyon is át lehet velük menni nagy sebességgel, de ez hétköznapi használat során nem fog kijönni, csak annyit érezni belül, hogy nagy, lomha főleg kanyarban, dől minden irányba a bódé és nagyobb sebességnél nem igazán érzik jól magukat. Majd ha eljön a világvége és Mad Max lesz, akkor a legjobb autók ezek lesznek, de addig amíg van lehetőség ki kell használni azt, olyan autókkal kell járni amik jó élményt nyújtanak.
2022. jan. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!