Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan választotok autót...

Hogyan választotok autót vásárláskor?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 15:22
A kérdező szavazást indított:
Fenntarthatóság, alacsony fogyasztás, kinézet mindegy
Jó vezethetőség, erős motor, sportos megjelenés
Kényelmes, luxus, utazóautó
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ja és aki megbízható, olcsón fenntartható autót akar, ami még tetszik is neki, az dögöljön meg, vagy mi? Ilyen opció miért nincs?
2022. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra vana szöveges válasz. Nem tudtam minden ember preferenciáit kielégíteni. A három nagy kategóriát választottam szét. A többiek nyugodtan leírhatják.
2022. jan. 19. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes utazó autó az nem feltétlenül luxus kategória. Egy espace vagy egy talisman, olcsó és halk. Espaceböl az öt évesre gondolok nem a 20ra.
2022. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 nem feltétlen kell minden tulajdonságnak egyszerre teljesülnie, csak nem akartam 8 millió válaszlehetőséget.
2022. jan. 19. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
#2 Oké de szerintem 10-ből 9 ember a megbízhatóság mellett a külsőt is figyeli, szóval hogy is van ez akkor, hogy a "három nagy kategória" és pont a toronymagasan legnagyobb nincs benne?
2022. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hypno ***** válasza:

Elsőre meghatározok egy fájdalomküszöböt, amin nem vagyok hajlandó túllépni, mert kicsivel drágábbért kicsivel jobb mindíg van és a végeredmény nem kicsivel lehet drágább.


Aztán az én következő autóm legyen benzines, automata váltós, de ebből csak a triptronic és a fokozatmentes játszik.

Ha lehet ne pattogós feszes futóműve legyen, hanem lágyan ringatózzon az úton.

Fontos a tempomat, a tolatókamera és egy viszonylag magas üléspozíció.

2022. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Első a vásárlási összeg felső határa, aztán az elvárások (teljesítmény, megjelenés, sportosság stb stb.) Ebből összeáll egy lista a szóbajöhető modellekről. Majd indul egy kis kutatómunka, melyik milyen, milyen motorokkal, típushibák stb. aztán egy típus kiválasztása és keresgélés
2022. jan. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!