Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyszerűen képtelen vagyok...

Egyszerűen képtelen vagyok gázra rá engedi a kuplungot benzines autónál, ez a fajta megoldás milyen?

Figyelt kérdés

Estét kívánok mindenkinek. Kifejztem bővebben, hogy most hogyan csinálom:


1. Kuplung palóig, 1 tesz.

2. Engem a kuplungot és amikor ilyen 800 körül van a fordulatszám (lényeg hogy amikor engedem, beesik 1000 alá) akkor megtartom és arra rá adok egy kis gázt. És tovább engedem a kuplungot.


Nekem valahogy megmaradt az izom memóriában, mivel TDI motoron tanultam meg kuplungot tartani,csúztatni.

- Szokatlan a lábamnak, meg az agyamnak hogy előszőr gázt adok aztán a kuplungot engedem.


Vélemények?



2022. febr. 5. 21:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
77%

Mennyit lehet nyöszörögni egy elindulás miatt.

Vagy érzed vagy nem.

Aki falábú annak nehezen megy ez.

2022. febr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
76%

Két opciód van, 1. megtanulod.

2. jogsi kettétör, és ezentúl max a háztartást vezeted.


Egyre több ilyen szerencsétlen van akik miatt áll a város, mert zöld a lámpa és nem indulnak el hanem ezen molyolnak. 2 ilyen szerencsecsomag és már nem érsz át a zöldön.

2022. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Sokszor írtam már, de csak ismételni tudom: gratula a kedves oktatóknak, akik szándékosan rosszul tanítják a tanulókat, mert tudom, hogy konkrétan így tanítják, hogy csak a kuplung felengedése után kell gázt adni...
2022. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ez a gáz nélküli indulás egy rossz beidegződés, ami attól alakul ki, hogy a tanulóautókon (értelemszerűen a régebbi fajtákon, ahol ezt meg lehet csinálni) mindig feltekerik az alapjárat fordulatszámát, mert a tanulóknak így egyszerűbb.

"Normál" autónál alapjáraton gyenge, lassan gyorsul, szenved a motor. Tessék gázt adni, és úgy megszokni, mert veszélyes az, ha egy autónak nincs ereje, így nem tud mozdulni, ha esetleg kellene.

2022. máj. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!