Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyorsan lehet mostanába...

Milyen gyorsan lehet mostanában B jogosítványt szerezni?

Figyelt kérdés

Szóval, tényleg rengeteget kell várni? Ha most kezdem, nyár közepéig be lehet fejezni valahol? Illetve milyen árak vannak? Nameg tud valaki Budapesten jó iskolát, ahol teljesül a gyorsaság és az aránylag jó ár is?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2022. febr. 17. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
a korlátozások miatt lassabb, én pont kifogtam 2020 nyarát amikor ugyebár szabadságra megy a "vírus" szóval 3 hónap alatt lenyomtam beiratkozástol a forgalmi vizsgáig.
2022. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol? Melyik suli volt? Illetve mennyibe kerül?
2022. febr. 18. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
250 auto plus kft.
2022. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

220-250 alatt már nem nagyon úszod meg Pesten. Vannak sulik, ahol extra pénzért elvileg biztosítják, hogy hamarabb kerülj oktatóhoz és járhass többet, de barátnőm pl hiába fizette ki ezt, nem teljesítették. Visszakapta (nagy nehezen, sok reklamálás után) a pénzét, de az idejét nyilván nem.

A helyedben oktatót keresnék egyébként, nem iskolát. Vannak fórumok, ahol kifejezetten ajánlanak embereket, van, akit egész sokan. Esetleg érdemes az adott illetővel felvenni a kapcsolatot.

2022. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!