Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Számít, ha az AC pumpa után...

Számít, ha az AC pumpa után vanaz üzemanyagszűrő?

Figyelt kérdés
Adott egy Lada 2107, 1500-ös motorral. Több autón is láttam, hogy ac szűrő után tették a benzinszűrőt. Azt gondolnám, hogy megtelik az AC retekkel, de még szerencsére nem volt ilyen gondom. Néha előfordul, hogy 1-2szer visszadurrant a karburátorba, azt gondolnám lehet nem kap mindig max benzint. De ugyan akkor meg látok autókat ac előtt és ac után szűrővel... Érdemes átraknom az AC pumpa elé a szűrőt? Amikor vettem az autót nem volt benne szűrő egyáltalán... olyat is sok ladán láttam...

2022. febr. 25. 22:31
 1/5 hypno ***** válasza:
57%

Nem érdemes.

Inkább arra figyelj, hogy ne járd szárazra a tankot, és nem lesz gondod.

2022. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jól gondolod, de hát ugyanazok az emberek falazzák le az EGR-t meg beleik ki a DPF-et. Sok nagy szaki van itt
2022. febr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legjobb egyet elébe és egyet utána tenni.

Majd megoldják.

2022. febr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig elé kell rakni. A Ladánál azért rakták mögé mert ott kényelmesebb volt szerelni és könnyebben elfért.
2022. febr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én elé egy nagyobbat, utána egy kisebbet raktam. Elé azért, hogyha a tankból hoz valamit, akkor az megfogja. Utána meg azért, mert az AC-pumpa felől is indulhatnak el dolgok, pl. műanyag sorja. Volt már rá példa és nehezen derült ki, sok felesleges munkát okozott.
2022. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!