Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota yaris 1.0 vagy Suzuki...

Toyota yaris 1.0 vagy Suzuki Wagon r+?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állunk, és eddig ez a 2 amit kinéztünk. 800.000 ft-ig szeretnénk autót venni, ami megbízható, olcsó hozzá az alkatrész és nem eszik sokat. Csak szaladgálósnak használnánk vagy max 20 km messzire mennénk vele, de azt se naponta hanem havi vagy 2 havi 1x.
2022. febr. 28. 08:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Nekem wagon r em van. Én nagyon megvagyok vele elégedve. Már 20 éves de sokkal kevesebb vele a baj mint sok fiatalabb kocsival.


A legnagyobb gond hogy nincs 6. sebesség benne.


Yarissal nincs tapasztalatom.

Ha felkeressel pár rajongói csoportott ott talán van olyan akinek volt már mind kettő.

2022. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

Egyiket sem leginkább... Inkább Mitsubishi Colt vagy pedig Nissan Almera. Láncos benzines motor, megfelelő karbantartással elfutnak még 4-5 évet legalább.


Azért van kevesebb bajod a wagon R-el, mert igénytelen semmit nem nyújtó jószág. Persze hogy nincs gond, elromlani való sincs rajta...


Van egy kaszni, alatta egy puritán futómű, előtte meg egy szintén nulla, igénytelen semmi motor. De ha törik... meg hát, egyéni igények kérdése, ha neked egy fakocka "vezetése" megfelelő, persze hogy meg leszel vele elégedve.

2022. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Nem azért vettem hogy felvágjak vele. Arra van hogy közlekedjek, bevásároljak, szálítsak dolgokat. Erre tökéletesen megfelel.


De a kérdező még ennyit se fogja használni leírása alapján. Akkor most azért vegyen extrákat hogy álljon az udvarban/garázsban?

2022. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem boltba járós, oviba vinni a kislányomat néha átugrani a szomszéd városba tescóba vagy akárhova és ennyire kellene nagyjából.
2022. febr. 28. 09:21
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A Yarisok is nagyon megbízhatóak, nagyon jó motorkonstrukcióval. Vezérműláncos ez is, megfelelő karbantartással bőven félmillió km felett futnak. 6.fokozat ezekben sincs, ennek ellenére még autóuton/ autópályán is megállják a helyüket.
2022. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Mennyire sürgős?

Csak mert ha minél hamarabb kéne akkor az is egy mérvadó dolog lehet hogy melyiket találod mennyiért.


Nekem egyébként a yarisban nem tetszik a km óra kinézete és az elhelyezkedése. Bár ez már megszokás kérdése.


Szerintem mindkettő jó lehet. Én azt tudnám javasolni hogy nézd meg a lehetőségeket és melyikből találsz olcsóbban, jobbat, igényeidnek megfelelőbbet.

2022. febr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nekem WagonR+ volt, 2002-es kiadás, automata változatban. Sok autóm volt, de bizton állíthatom hogy amire neked kell, arra ez tökéletes.(én is vásárlásra, építkezésre, bútorszállításra használtam)

Megbántuk hamar, hogy eladtuk, de a vevő egyben kifizette az utánfutóval együtt alku nélkül..akkor ez jó ötletnek tűnt..ma már hiányzik a kicsike..

Venénk egyet újból, de automata nincs kínálatban.

2022. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Suzuki Wagon r+ egyértelműen

nem kérdés!

de ne ezrest 3 hengerrel , hanem 1.3 16v (g13bb) össz vissz szelepszárszimeringről tudunk, semmi más hibát nem produkál 20 éve!

2022. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Toyota yaris
2022. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt wagonR-em és yarisom van most.

Mindkettőt szerettem, wagyonőrből 1.3 volt, yarisból 1.0


Yarist jobban szerettem, de a másikkal se volt problémám. Annyival volt jobb a suzuki, hogy magasabb volt egy fokkal így munka után kényelmesebb volt ki-be szállni és valamivel nagyobb a hely benne.

2022. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!