Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szép napot szeretnék segítsége...

Peugeot 306 kérdése:

Szép napot szeretnék segítséget kérni hogy mit csináljak hogy ha ki fogyott a benzinem és öntöttem bele benzint és nem indul ?egyáltalán sem ha valaki tudná esetleg hogy mia baj vagy valami meg oldást azt meg köszöném

Figyelt kérdés
2022. márc. 12. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Benzinpumpát, kézi eszköz, keresd meg a motortérben.


Valószínűleg lelevegősödött a rendszer amikor kifogyott az üzemanyag.


Vagy hidegindító spray egy slukk neki.

2022. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Milyen jármű, milyen üzemanyagellátó rendszer?

Legalább a színét írd le!!!!

2022. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

2# vicces gyerek, odaírta hogy benzines és a típusát is.


A színe ne érdekeljen. Hasznos tanácsot!

2022. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

3... Ha már itt tartunk te miért nem adsz hasznos tanácsot?


Az egy dolog, hogy mi a nickneve. Attól még lehet teljesen más kocsiról beszél... nem tudjuk, nem írta le.

Az pedig hogy benzines, nem elég infó! Sokféle benzines üzemanyagellátó rendszer létezik. Mindegyiknél más és más probléma lehet. Van olyan jármű amit szervizben lehet csak újraindítani egy benzin kifogyasztás után.

2022. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

1-es és 3-as vagyok, ergo: adtam tanácsot de mivel N vagyok így bíztam benne hogy jön férfi aki többet tud segíteni.


Régebbi típusoknál ez bejöhet, a 306 régi.

2022. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Attól, hogy kifogyott még fel kellene nyomni a pumpának. Ajtónyitáskor ugye lehet hallani a hangját. Párszor indítás nélkül ráadnám, meg elvenném a gyújtást, hátha akkor felnyomja a rendszert.
2022. márc. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1-es!


Kézi benzinpumpa injektoros motornál már nincs, márpedig ha 306-ról van szó az injektoros.


Kérdező!

Ahogy a 6-os írta, többször add rá a gyújtást, hogy rendesen felnyomja az üzemanyagnyomást, aztán indítózzál. Egy idő után kidolgozza a levegőt és majd beindul. Esetleg az injektorokra menő üzemanyagcsövet is megnézheted, szokott lenni rajta légtelenítő szelep.

2022. márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hidegindító spray :


[link]

2022. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Hidegindító spray :"


Elektromos AC pumpánál sokra mész vele ha nincs ott a benzin az injektoroknál.


Mellesleg lehet egy üzemenyagszűrőt sem ártana cserélni, mert most az össze szemetet felkapta ami a tankban lehetett.

2022. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Mert nekem bele tört az automba a kulcs de viszont cseréltem gyujtás kapcsolot ami bele tört kulcs az chipes volt nem tudom mibel lehet a baj egyáltalán
2022. márc. 13. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!