Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor illik keresni a karosszé...

Mikor illik keresni a karosszérialakatost?

Figyelt kérdés

Van egy kis autóm, amin hátsó íveket kell cserélni, mert sajnos a 20+ év alatt megrohadtak.


A lakatos híresen jó, de híresen szar az időbeosztása. Két hete ott dekkol az autóm, és annyi történt, hogy bevitte az utcáról az udvarra.


Mennyi az az idő amikor nem úgy tűnik, hogy baszogatásból keresem?


Én pontos ember vagyok, nekem ezt rohadtul nehéz elnézni és elfogadni.



2022. márc. 13. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Az autószerelő és lakatos munka bizony ilyen, sokszor akkor látod a lényeget miután neki álltál így simán elő jöhetnek újabb problémák amik miatt csúszik a munka. Esetleg írj neki sms-t munkanapon, arra bármikor tud válaszolni.
2022. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mit beszeltetek meg? En altalaban tudom tartani a megbeszelteket, par napos csuszas elofordul. Igazabol egy telefon hivas 2 het utan szerintem nem baszogatas, csupan erdeklodes mikorra varhato, hogy kesz lesz.
2022. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hívd fel és kérd meg, hogy toljon néhány fotót neked a javítás előrehaladtáról.
2022. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ez pont olyan mint az egészségügyi várólista.


Ha valaki mögötted lép a forgóajtóba, de közben jól megkeni, akkor előtted lép ki..


Azt a lakatos is látja, kinek milyen drága kocsija van, kinek mennyire sürgös, e szerint áraz..mertugye a gyerek szeretne új telót, az asszony még egy karkötőt, és egy új emvéj kuktát...hát ezeket nem a te autódon fogja megszerezni..


..ezért kell várnod..hívni felesleges, mert csak a fülednek kedveset ígér..aztán csinálja a jólfizetőseket.

2022. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Telefono hiába hívod, az szart sem ér. Tessék odaballagni, köszönni, ha humorodnál vagy, akkor mondani, hogy jöttem a javított autómért..ja..hogy nincs kész? óóó..és mikor jöjjek legközelebb?


Ilyenkor mondja, hogy hívd fel. na, ezt ne tedd. Ugyanis ha kész van az autód, ő hív téged.

2022. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó napot kívánok.

Korábbi megállapodásunk szerint jöttem az autómért.

........(mond amit akar)

Értem, de mára igérte.

........(megint mond valamit mahaságot)

Ok. értem, Akkor engedje meg, hogy tájékoztassam, mától taxit használok az Ön számlájára.

A végén leszámoljuk a javítási összegből.

A fotókat és a javítási szerződést ma reggel elküldtem az ügyvédemnek.

Szóval, várom a hívást, hogy mikor jöhetek a kész autóért.

Minden jót kívánok. ;)

2022. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"A lakatos híresen jó, de híresen szar az időbeosztása."


keves barátom őszinte leszek veled

mondjuk neked van 1 suzuki swifted amin lecserélné mondjuk fél nap alatt azokat a sárvédőket is fizetnél neki 50 000 ret, de ő az alatt a fél nap alatt ugyan ezt megcsinálná egy bmw-n aki fizet neki 300 000 -ret...nem az időbeosztás a szar, szimplán időveszteség a mestereknek olcsó autókkal küzdeni ennyi

2022. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:) határidő nem volt megszabva, üzenetekre nemes egyszerűséggel pedig nem reagál. De akkor azért felhívom, a "na, hogy alakul?" ürüggyel.


Egyébként nem swiftem van, és nem is bmw-m, de nem is jön szembe veled ez az autó az utcán. Nyilván nem várok ezért semmiféle prioritást, csak értetlenül állok felette, hogy odarendeli azért az autót 28-ra, hogy hozzá se nyúljon. (Úgy, hogy az autószerelőmmel már egyszer megnézték, tehát előzetes elképzelés is van, meg minden :D)

2022. márc. 14. 09:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapig volt ott a suzukim mert közben ahogy mondtam a nagyobb pénzt hozo autókat előre veszik és csak állt az udvaron közben lelopták a dísztárcsákat...melyik kerületben van ez a lakatos?
2022. márc. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

jézusom, ez borzasztó :( sajnálom

Amúgy ez vidék, nem Pest:D

2022. márc. 14. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!