Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen csajozós autót ajánlaná...

Milyen csajozós autót ajánlanátok 7-8 millióért?

Figyelt kérdés

Első autóm lenne, és a szüleim veszik. Én olyat szeretnék, amiért azért a lányok is odavannak, hogy egyszerűbb legyen az ismerkedés.

Coupe 3-mas BMW-re gondoltam, valami jó 6 hengeres motorral, mint például ez: [link]

Egyéb ötletek?



2022. márc. 18. 09:30
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
86%
Jó autó ez. Viszont hiába van jó autód, ha egy tahó vagy akkor a csajok hanyagolni fognak.
2022. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Tahó nem vagyok, de eddigi tapasztalataim alapján nagyon sok lány valamiért vonzónak találja a paraszt viselkedést. Nem tudom, hogy miért.
2022. márc. 18. 09:41
 3/57 anonim ***** válasza:
96%

Ez akármilyen jó állapotban is van, nagyon túlárazott.

Ha 6 hengeres coupe / cabrio vonalat nézel, ennyiért már van BMW F12, vagy Mercedes W212 is. Én biztosan a mercit venném, mert sokkal megbízhatóbb, de szerintem ez neked nem szempont, mert van pénz. Bár nem szeretem a behozott autókat, de első körben ezt mennék el megnézni: [link]

2022. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégis az E92 tetszik, akkor én ezt nézném meg először: [link]
2022. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 krwkco ***** válasza:
65%

A szülők 300 lóerő feletti autót vesznek a "gyereknek".

Mégis, mire gondolnak, mi fog történni, amikor egy átmulatott éjszaka után hazahozza a haverokat a diszkóból? Vagy amikor meg akarja mutatni a "csajoknak", hogy mit tud az autó? Mekkora az esély, hogy előbb-utóbb bekerül a hírekbe?

2022. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A BMW-t csak példának linkeltem, hogy ilyen típusú és felszereltségű érdekelne. Ez a Mercedes jónak tűnik, de sajnos a dizájn nem igazán tetszik, annak ellenére hogy jóval fiatalabb.

2022. márc. 18. 09:52
 7/57 A kérdező kommentje:

#4 na ez nagyon jól néz ki igen!

#5 nem ez a kérdés lényege. Vagyok annyira felelőségteljes, hogy tiszteletben tartsam az autó erejét, és ne vezessek ittasan, meg állat módjára. Ezt a szüleim is tudják rólam. Családban van több nagyon erős autó, (egyik egy 500+ lóerős Mustang), szoktam vezetni is őket, szóval nem ismeretlen terep.

2022. márc. 18. 09:56
 8/57 anonim ***** válasza:
65%

Egy fiatal német autó, amiben számtalan biztonsági rendszer gondoskodik arról, hogy az úton maradj, és tételezzük fel, hogy azért ilyen autóra évszaknak megfelelő prémium gumit vesznek sokkal biztonságosabb, mintha ugyanaz a fiatal egy suzuki swifttel száguldozna, amin van egy 8 éves kopott akármilyen gumi, meg a H4 halogén alig világit át a matt búrán és nem is lát semmit. Gyorsan menni bármelyik autó tud, én inkább egy fiatal német prémiumba ültetném a gyerekemet, ami sokkal jobban vigyáz rá, mint egy romhalmazba, mégis sokan azt ajánlják kezdő autónak.


A 300 lóerő azért nem az a szint, amikor nyomsz egy negyed gázt és fekete aszfalton megpördül az autó, azt még bőven lehet kontrollálni. Persze aki 100 lóerő körüli autókhoz szokott, az egy hétig szokni fogja, meg el lesz ájulva a teljesítménytől, de megszokható.

2022. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%
Ez 5/8 nak szólt
2022. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 Koaxk Ábel ***** válasza:
92%

Ennyiért amúgy ha mindenképpen az E90-es széria tetszene én bevállalnék egy M3-ast! Az nem sokkal drágább, de mindig is lesz egy olyan farok méregetős tartása ami messziről is lejön a pasiknak, a nőknek meg beülteted a jobb egybe és nyomsz egy kövéret, hallja a hangját.. naaaa aki tudja miről beszélek az érti!


Nekem egy Audi S1-esem van, de totál más világ mint a széria Audi, de volt széria BMW-m ha már ennyit áldoznak rád, akkor M-es BMW!


Az amúgy értékállóbb is, mert egy limitált kocsi...

2022. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!