Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szólnál ha eladó lenne az...

Mit szólnál ha eladó lenne az autód, jönnének vevők majd tetszik nekik, és elővesznek egy szünetmentes tápegységet meg egy pénzszámolót illetve egy táskát és leszámolják a géppel a pénzt?

Figyelt kérdés
Szerintem ez már az alfa kategória

2022. márc. 30. 23:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
#10 Csak ismételni tudom magam: nem átverős kereskedés volt, sőt, baromi korrektek voltak mindennel kapcsolatban. Ha minden kereskedés csak fele ilyen jó lenne... És ezt mások is alátámasztják, 100+ pozitív értékelés bizonyára nem full kamu.
2022. márc. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

#11


Szóval tart otthon több tíz és száz milliót a párna alatt? Nagyon hihető, meg rendkívül nagy tudásra vall. A kereskedők azért szeretik kp-ban, mert az utalást nem lehet letagadni a kp-t meg igen.

2022. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Vevőként inkább utalással fizetnék, mert annak van nyoma. De én is utálom a bankokat, a tavalyi évre kaptam 3 Ft kamatot, de persze minden utalásért 250 Ft megbízási költséget vonnak le, az új autónál meg ilyen 20 ezer körüli összegbe került az utalás.
2022. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#13 Akkor változtass bankszámlát! Nem kötelező ilyen kedvezőtlen feltételekkel fenntartanod a számlát.

Én most 5,5% kamatot kapok a bankban tartott pénzemre. Ez egy év alatt több százezer forint, de nyilván ez a lekötött tőke függvénye is. A számlavezetés egy fillérembe nem kerül. Az átutalás díja maximalizálva van, legfeljebb 6000Ft. Ha egy milliárdot utalnék át, akkor is ennyi lenne.

2022. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"az új autónál meg ilyen 20 ezer körüli összegbe került az utalás."


És ha készpénzben veszed fel, az ingyen van? Mert általában arra még magasabb összeget szoktak felszámolni a bankok.

2022. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nagy összeg kivételénél jóval többet számolnak fel a bankok, mint átutalásnál. Ez kb mindig is így volt, mert több adminisztráció a pénz kifizetése.
2022. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szerintem szánalmas lenne az egész jelenet. Ráadásul attól, hogy leszámolják, még lehet hamis. Addig nem kapnák meg az autót, amíg be nem érünk a bankba a pénzzel, és rá nem került a számlámra.


off: 14, melyik ez a bank?

2022. márc. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, nekem egy fillért sem számolt fel az OTP, mikor pénzt vettem fel. ATM-ből valószínűleg lett volna, de ott ugye 300e a max, szóval személyesen vettem fel a 7 számjegyet és egy fillért nem kértek érte.
2022. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

#10


. Normális ember átutalást akar, mert úgyis a bankban tartja a pénzt,


na a hülye barma, szóval ezért tartunk itt ahol. Örülsz is hogy lehúznak a bankok, én nekem jó itthon tartani.

2022. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#19


Azért mert van vagy 300k megtakarításod, azért nem tudod miről beszélsz. Majd ha betörnek vagy leég a házad és bukik az összes pénzed, akkor pislogsz majd. Főleg ha milliókról meg tízmilliókról van szó. Mert az otthoni paplan alatti pénzért senki nem fog kárpótolni.

2022. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!