Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A spuri adalék tényleg olyan jó?

A spuri adalék tényleg olyan jó?

Figyelt kérdés
Olvastam most egy ilyet [link]

2022. márc. 31. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen, tényleg világmegváltó csodaszer, és csak azért nem használja ezt a egész bolygó mert mindenki hülye.
2022. márc. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Az a neve, hogy spuri... szerinted? :D
2022. márc. 31. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy ha valóban hatásos lenne akkor nem kellene egyértelműen kamu szöveg, mint a LEGKEVESEBB 10% üzemanyag megtakarítás meg az, hogy mindenre is jó, mert tisztítcsa is a motort, keni is, és még a teljesítményt is növeli...


Most komolyan, átlag ember a világon bárhol ha 2 Forintot tud spórolni akkor már megpróbálja azt a 2 Forintot megspórolni. Mégsem tankolnak csoda szereket az autóba a sima benzinen kívül.


Kivéve a százas "racse" benzin mert attól még az 1.2 Corsa is idegesebb lesz és feleannyit fogyaszt :D

2022. márc. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kíváncsiságból kipróbáltam. Nem egy olyan őrült összeg egy flakon. Szépen rendszeresen töltögettem is a tankba amíg kitartott. Az ég világon semmi különbséget nem vettem észre! Igaz előtte se volt gond az autóval. Mindig ugyan azon a 200 km-es úton járok oda-vissza. Mindig írom a fogyasztást. De ezzel a csodaszerrel fogyasztásban sem vettem észre mérési hibahatáron belüli változást.
2022. márc. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Sokan hisznek benne , pont úgy mint a prémium üzemanyagba.
2022. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

#4-es vagyok. A pérmium üzemanyag az más! (Kapom is mindjárt a lepontozást.)

Annál veszek észre változást. Nem nagy dolgokra kell gondolni. Nem lesz +20 lóerő és egy literrel kevesebb fogyasztás se. De árnyalatnyi különbség más paraméterben észrevehető. Amíg lehetett, addig csak prémiumot tankoltam. Az utóbbi 1-1,5 hónapban van érdekes módon a prémium pisztolyára kirakva egy cetli, hogy "átmeneti készlethiány".

2022. márc. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6/


Én régen 95-ös benzint használtam igaz még talán a 10% etanolozás előtt kb 2x láttam 7 liter feletti fogyasztást de az utóbbi időben csak 100 as benzint használtam és legtöbbször 7 liter feletti fogyasztást látok.Na de majd most muszáj leszek 95-öst tankolni mert a 100-as az már túl drága lett.

2022. márc. 31. 11:48
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Az biztos, hogy van lerakódás feloldó hatása.

Nálam elkezdte feloldani a tankban lévő lerakódásokat olyan szinten, hogy eldugult az üzemanyagszűrő háromszor egymás után :D


Gyakorlatilag menet közben lefulladt az autó.

2022. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
Vallási szint kb, amúgy meg fölösleges bármiylen logikus érvet leírni, miért is átverések ezek mind ( premium üzemanyaggal együtt ) mert aki ragaszkodik hozzá az úgy is vallási szinten teszi, nem pedig észérvekkel gondolkodva.
2022. márc. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
72%

Én is azt vettem észre hogy oldja a szutykot a tankban max ilyen hatása van.

Jobban nem megy tőle a kocsi.

Ahhoz nagyobb motorra kéne cserélnem.

2022. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!