Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 200HP...

Milyen autót vegyek 200HP környékén?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit beújítani kocsi téren. Jelenleg egy Nissan Juke van itthon, a mérete miatt választottuk ezt, illetve a megbízható motor miatt, kevés km volt benne és jó áron adták, viszont teljesítményben nem annyira van toppon.


Szeretnék valamit 200HP körül, maximum 1.5m értékben. Nem szeretnék új autót venni, inkább a régebbi kocsikért vagyok oda, akár 20 éves is jöhet ha jó állapotban van.


Nincs sok dolog aminek megkellene felelni:

- ne SUV legyen

- 3 ajtós legyen

- 200 HP körül

- ne fogyasszon 12 liternél többet 100km-en


Gondoltam Mazda mx5-ben, de teljesítményben elég kevésnek látom. A másik a BMW Z3 vagy Z4, de ezekre rettentő sokat kell költeni ha valami elromlik.


Talán valahol a Honda vagy volkswagen környékén lesz a megoldás, esetleg megint nissan.



2022. ápr. 1. 10:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akarsz egy erős és jó autót amire nem kell sokat költeni, olcsó, valamint nem fogyaszt sokat. Hát sok sikert hozzá :D Ezek a lehetetlen elvárások. Egy 200 lóerős autó kb akkór nem fog 12nél többet fogyasztani, ha óvatosan használjuk, de arra meg minek a 200 ló?
2022. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, nem akarok rá költeni, inkább úgy fogalmaznék nem szeretnék indokolatlanul sokat költeni rá :D

Ezért is szeretnék kizárni a prémium kategóriát és maradni a középmezőnyben. Bocsánat ha félre érthető voltam.

2022. ápr. 1. 11:08
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Maximum 1.5m értékben csak olyat találhatsz amire még egyszer egy ennyit kell költeni.
2022. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Esetleg Astra H 2.0 turbómotorral

[link]


De ahogy megnéztem a kínálatot 99%-ban BMW, Merci, Audi van hiszen javarészt ők gyártottak erősebb autókat már régen is.

2022. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Igen ettől féltem, leginkább BMW, Audi,Mercédesz ami feljött a találatoknál.


Még elgondolkodok rajta, illetve utána járok, hátha van közte olyan ami prémium de mégsem prémium. Igénytelenséget kedvelem :D

2022. ápr. 1. 11:19
 6/21 anonim ***** válasza:

1/5 nekem a 204 lóerős, 500 nm nyomatékú dízelem úgy fogyaszt 7.2-t, hogy pályázok is vele 160-al, és nincs tojás a lábam alatt.


Ennyiért nincs belőle jó, de ha kicsit hozzá teszel, akkor E60 530d M57 motorral. Az egyik legmegbízhatóbb dízel ebben a kategóriában. Vagy w211 320 cdi. Mindkettőhöz tegyél hozzá még pénzt, de úgy is csak sokat futottat fogsz találni. Előbb megvennék ezekből egy magyarországi, lekövethető 300 ezret futottat, mint egy behozott 200 ezrest, mert ezekből olyan ritka a keveset futott, hogy még az esélye is alacsony, hogy az valós legyen, amibe meg tényleg kevés van, azt 3-4m közt adják.

2022. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

"ne SUV legyen"

Hála Istennek, van aki még így gondolkozik...

2022. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ez így van, viszont egy 5-ös BMW-ről beszélünk, lehet hogy a motor jó konstrukció, de minden kopó-fogyó alkatrészek nagyon drágák lesznek hozzá. Futómű, fék, gumi.

Ha tényleg fontos a költséghatékonyság, nem vennék ilyet.

2022. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5-ös BMW ennyiből felejtős. E39 komoly fennartást kíván a kora miatt, E60-at ennyiből meg csak szutykot kapsz.
2022. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

Tessék parancsolni:


[link]


[link]


Kb. az egyetlen alternatívád ez a modell...

2022. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!