Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sávváltáskor balra mindig...

Sávváltáskor balra mindig elfordítod arra a fejed, hogy megnézd a holtteret, vagy van olyan, hogy csak a tükörre hagyatkozol?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 18:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%

MINDIG benézek egészen tövig, jobban megbízok benne mint a tükörben.

Van holttér, általában sávváltásnál az ember felkészül és nagyjábüól a középsőből felméri hogy kik vannak körülötte. De hirtelen van pl sávlezárás akkor 1 másodperced van kb, tükör , fej forditása egészen hátra és úgy. Ha nem néznék be a holttérbe fejjel már 5-6x ütköztem volna, ennyiszer volt hogy pont mellettem volt ajutó de azt nem látod a tükörben mert melletted van.

2022. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

" De hirtelen van pl sávlezárás akkor 1 másodperced van kb, tükör , fej forditása egészen hátra és úgy."


Fékezni is lehet ám ilyenkor, nem kell feltétlenül lendületből sávot váltani.

2022. ápr. 3. 10:10
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
természetesen csak a mögötted mobilozonak is mondd majd el aki beléd jön :P
2022. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

"Idáig tükör és oldalra pillantottam. Sajnos 2 hete szemüveges lettem igytobbet oldalra nem látok ezért a dudalast hallgatom ha valaki nagyon dudal akkor baj van, vagy leveszem a szemüvegem mert az biztonságosabb"


"Igen de a nyakam is rossz 3 servem van (csak a nyaki gerincen ennyi) ott igy bar tudom forditani de nem eléggé."


Tehát nem látsz, mert nem viselsz szemüveget és nem tudsz hátranézni, mert fáj a nyakad. Ember, nem akarok finomkodni, de remélem nem ölsz meg mást magadon kívül az autóddal. Miért nem látod be, hogy fizikailag alkalmatlan vagy a vezetésre? Tisztára mint a fejükből ki nem látó 80 éves papák, akik vénségükre válnak gyilkossá.

2022. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
És még motorozom is :):)
2022. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!