Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa C 1.4 16V 2001-es,...

Opel Corsa C 1.4 16V 2001-es, Első Autónak (tkp. megtanulni vezetni) mennyire jó választás?

Figyelt kérdés
Konkrétan most ezzel szemezek [link] , de egyéb javaslatra is nyitott vagyok (benzines, kb. 4-600 k között)...

2018. aug. 8. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan az az autó 3-400 ezret ér (ha 2001es, de nem ekkor gyártották) sanszos higy x14xe motor van benne, ami új korában is úgy zabálta az olajat mint Pista bácsi a pálinkát
2018. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy látom, fél napra rá, hogy kitettem, el is vitték...

Na mindegy. És ezek közül, melyik tűnik "jónak" (preferenciasorrendben vannak, legfelől, ami legjobban tetszik):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. aug. 10. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kérdés, G astra vagy ranault(utolsó link)


A lacetti egy hulladék, a bora fenntartása drága, ilyen korú példányokban a km már bennevan, de nem annyi amennyit kiir.

2018. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak is a G Astra. Legalábbis én biztos azt nézném meg. A többi felejtős.
2018. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!